VAV WINGS

Vav Wings’in ‘’Her şey Vav’dan’’ mottosuyla Konya’dan başlattığı serüven, il sınırlarını aşarak tüm Türkiye’ye yayılıyor.

Vav Homemade Genel Müdürü Ahmet Ömer Kamacı, ‘’Vav Wings’in sunduğu kreatif tatlarla güvenli bir yatırıma kanat açabilirsiniz. Başarının tesadüf olmadığına inanıyor ve her daim yeni tatlar peşinde koşmaya devam ediyoruz,’’ diye konuştu.

On yıl önce bir hayal ile başlayan ev yapımı burger maceralarının bugün 6 lezzet durağıyla yoluna devam ettiğini belirten Ahmet Ömer Kamacı, ‘’Tecrübeli ve bilinen bir marka olan Vav çatısı altında sektöre giriş yapmak, yatırımcılara güven ve motivasyon getirir. Belirli bir kural çerçevesinde başlayacağınız çalışmada başarı oranınız yükselir ve müşteriler tarafından tercih edilme oranınız artar. Genç kitleler tarafından sevilen ve tercih edilen Vav Wings ile yola çıkarak kurumsal markanın size sunduğu avantajlardan faydalanabilirsiniz.’’ dedi. ‘’Her daim girişimcilerimizin yanında olduğumuzu bu noktada hatırlatmak istiyoruz. Sunduğumuz eğitim ve desteklerle Vav Wings’in büyüdüğüne birlikte şahit olmak en büyük hayalimiz. Efsaneleşen lezzetlerimizi birlikte daha fazla damakla buluşturmak için profesyonel çatımız altına girerek bizimle daha güçlü bir birliktelik kurabilirsiniz.’’ dedi.

“Keyif Dolu Bir Sektör Tecrübesi Sunuyoruz”
Yatırımcılara kazançlı bir iş ortaklığının yanında keyif dolu bir sektör tecrübesi de sunduklarını ifade eden Vav Homemade Genel Müdürü Ahmet Ömer Kamacı şu açıklamalarda bulundu: ‘’Hikayemiz seçkin damaklara özel kaliteli ve taze ürünler hazırlama tutkusuyla başladı. Sektörel tecrübemizle yenilikçi bakış açısını harmanlayarak oluşturduğumuz Vav Wings’le bir şehrin markası olmayı başardık. Zengin menü çeşitliliğimizle misafirlerimize geniş bir ürün yelpazesi sunuyoruz. Mükemmel dengelenmiş baharatlar ve özel karışımlarla hazırladığımız acıdan tatlıya doğru giden otuzu aşkın sosumuz, bu özel soslarla harmanlanmış buffalo wingslerimiz, tavuk ve etten oluşan burgerlerimiz ile beraber her damak zevkine uygun bir lezzet sunuyoruz. Yoğun hammadde araştırması ve lezzet denemeleri sonucunda özel olarak bir araya getirdiğimiz ürünlerimizle tüm misafirlerimize hitap ediyoruz.”

‘’Güvenli Bir Yatırıma Kanat Açabilirsiniz’’
Kaliteli ve katkısız ürünleriyle uygun fiyatlarla tüketicilere sunarak her bütçeden insanın lezzete kolay ulaşmasını sağlamak misyonuyla çalıştıklarını ifade eden Kamacı, “Vav Wing’in sunduğu kreatif tatlarla güvenli bir yatırıma kanat açabilirsiniz. Başarının tesadüf olmadığına inanıyor ve her daim yeni tatlar peşinde koşmaya devam ediyoruz. Ürettiğimiz her bir lezzeti yeni damaklarla buluşturmak için öğrenmeye açık yatırımcılarla iş birliği yapmaya hazırız. Size edindiğimiz bilgi birikimi ve tecrübelerimizi aktararak kârlı bir yatırım yapma imkânı sunuyoruz. Katkı maddesi, koruyucu ve lezzet arttırıcı kimyasallar içermeyen ürünlerimizle tanışarak geleceğinize bir adım atabilirsiniz,” dedi.