CUPS&CLOUDS COFFEE BAKERY SHOP

CUPS&CLOUDS KENDİNE HAS BİR COFFEE BAKERY SHOP

Amerika Birleşik Devletleri, Delaware Bay’de mini bir Coffee Shop Mağazası olarak faaliyete başlayan Cups & Clouds markası, 2018 yılında bilgi birikimi, reçeteleri, tecrübesi ve global tüm haklarıyla birlikte Türkiye’nin yenilikçi ve dinamik kahve zinciri olarak kahve tutkunlarına özel lezzetler sunuyor. Marka, on dört lokasyonu ile yılların tecrübesine sahip olan, alanında yetkin kadrosuyla kahve sektörüne yatırım yapmak isteyen girişimciler ile birlikte büyümeye devam ediyor. Sektörde ispatlanmış başarı örneği, satın alma gücü ve kârlılık odaklı yaklaşıma sahip olan Cups & Clouds, kahve zinciri hedeflerini genişletiyor.

Sürdürülebilir organik kahve
“İyi ve kaliteli kahveye olan tutkumuzu, her geçen gün sayısı artan kahve severlerle paylaşmak için var gücümüzle çalışıyoruz,” diyen marka yetkilileri, kahvenin sürdürülebilir tarımsal ürün olması için yerel üreticileri destekleyici projeler içinde yer alıp, onları desteklediklerini belirtiyor. Kahve severlerin kalbini fetheden Cups & Clouds sıcak içecekleri ile olduğu kadar sağlıklı ve hızlı
atıştırmalıkları, lezzetli tatlı ve sandviçleri, kendine has Clouds Mix’leri ile “Coffe-Bakery Shop” anlayışını farklı bir çıtaya taşıyor.

“Kahvemizi biz kavuruyoruz”
Cups & Clouds, kahve danışmanlarıyla birlikte Kolombiya, Brezilya, Nikaragua ve Guatemala’daki yerel çiftliklerden en kaliteli kahve çekirdeklerini satın alıp özel kavurma profiliyle Alman teknolojisi Probat kavurma makinesinde taze bir şekilde kavuruyor. Bu sayede her zaman taze ve standart kahve lezzeti sağlıyor. Espresso bazlı temel kahvelerin yanında, Uluslararası Sertifikalı Şef Baristaların özel reçeteli imza içeceklerinin de yer aldığı geniş yelpazeli bir içecek menüsüne sahip. Kahve de olduğu kadar yanındakilerde de iddialı olan marka, sağlıklı yiyeceklerden tatlılara, sandviçlerden çöreklere kadar her türlü beslenme alışkanlığına hitap eden bir ürün gamı sunuyor.

“CUPS&CLOUDS’TA BAŞARILI PROFİL ÇİZEN FRANCHISE MODELİMİZ”
Müşteri Profili ve İşletme Yaklaşımı

Cups & Clouds olarak ispatlanmış başarı örneği, satın alma gücü ve kârlılık odaklı yaklaşımıyla sizlere güç veriyor, birlikte büyümenin franchise modelini sunuyor. Marka satmıyor, uzun soluklu ve karşılıklı kazan kazan politikasıyla alt işletmecilerle beraber büyüyor.

Cups& Clouds Franchise Avantajları:
Mağaza Seçim Desteği • Mimari Konsept Desteği • Personel Seçimi ve Eğitimler Ürün Tedariği • Açılış Desteği • Denetim Ekibi • Fizibilite Raporu • Büyüme ve Başarı Süreci

KOLAY İZLENEBİLİR SATIŞ ve STOK SİSTEMLERİ
Satış ve stok sistemleri için dünyanın birçok ülkesinde kullanılan Protel - Micros firması ile çalışan Cups & Clouds, hızlı satış için tüm konfora ve alt yapıya sahiptir. Günlük, haftalık, ve aylık tüm raporları tek tuşla alır, yorumlar sonrasında yol haritanızı en iyi şekilde belirlemenizi sağlar. Sipariş talep etmek, stok sistemini kontrol etmek, fire ve zayi oranlarını görmek, anlık satışları birebir takip etmek çok kolaydır.