TEPSİ SEKTÖRÜNDE ÖNCÜ FİRMA: ALMETAL

Kuruluş yılı 1968 olan Almetal, Türkiye’de tepsi sektöründe 50 ülkeye ihracat yapan bir firmadır. Uluslararası standartlara uyum ve tüm faaliyetlerinde sürekli iyileştirme hedefini göz önünde bulunduran Almetal, ürettiği, sattığı, geliştirdiği ve ihraç ettiği ürünleriyle sektörünün öncü firmalarından biri olmaya devam ediyor.

Büyük vizyon
Sektörün öncü şirketlerinden biri olarak tüm dünyaya tepsi ve tava grubu satan Almetal, ülkemizin hızla gelişmesine katkıda bulunma, yenilikçi ve kaliteli büyüme hedefiyle çalışmalarını sürdürüyor. İş alanlarını önemli ölçüde genişleten şirket, yuvarlak baklava tepsisi, kare baklava tepsisi, açılı ve kaynaklı tavalar, unlu mamul üretim ve sergileme tepsileri, ekmek pişirme tavaları ile geniş bir ürün yelpazesine sahip. Bu ürünlerin yanı sıra, tek kullanımlık tava ve tepsiler, döner fırın tepsileri, pizza tepsileri, künefe tavaları, kek kalıpları, mutfak ürünleri ve diğer ürünleriyle geniş bir alana hizmet vermektedir. Gelişimindeki en önemli adımlardan biri kurumsallaşma olan Almetal, sektör çalışanları için katma değer yaratarak tüm faaliyetlerini kurumsal yönetim, müşteri memnuniyeti,
sosyal sorumluluk ve çevre koruma ilkeleri ile yürütmektedir.

Firmanın 1968 yılında başlayan yolculuğu, gelişim ve üretkenliğe odaklı büyüme stratejisiyle devam etmektedir. Çevre dostu ürün ve hizmet portföyünü geliştiren Almetal San. Tic. A.Ş. çevreci girişimciliğini sürdürürken rekabet gücünü artırmaktadır.