GOOG INVEST GAYRİMENKUL

“KAZANDIKÇA DAHA ÇOK KAZANDIRAN SİSTEM”

Good Invest Gayrimenkul, 2019 yılında Ankara’da yerli sermayeyle kurulmuş bir firmadır. Vizyonu, uluslararası alanda sunulan emlak danışmanlık hizmet kalitesini ülkemize getirmek ve daha yukarılara taşımak olan Good Invest Gayrimenkul, bu hedefe ulaşmak için teknoloji ve eğitim alanlarına büyük yatırımlar yapmış, sunduğu hizmet kalitesiyle takdir toplamıştır. Türkiye genelinde kısa süre içerisinde girişimcilerimizin yoğun ilgisiyle karşılaşmış ve açılan franchise şube sayısını 40’ların üzerine çıkarmıştır. Yurt dışında temsilcilikler kurmak üzere çalışmaları kararlılıkla devam etmektedir.

“Bir emlak ofisi açarak, piyasaya prestijli bir giriş yapmak için belirli adımları atmanız gerekir,” diyen firma yetkilileri, hukuki prosedürlerden başlamak üzere, kurumsal kimlik, görsel tasarım, teknoloji, eğitim, saha tecrübesi edinme ve ortak çalışma gibi aşamaların her birinde Good Invest Gayrimenkul olarak düşük bir yatırım maliyeti karşılığında yatırımcısına kaliteli bir kurumsal altyapı sunmaktadır. Emlak sektörüne Good Invest Gayrimenkul ile giriş yapacak tüm girişimcilerin bu kalite standartlarına ekstra maliyetlere katlanmadan sahip olacaklarının altını çizen yetkililer, uyguladıkları model ve teşvik mekanizmalarıyla firmaların, kazandıkça daha çok kazanacaklarının altını çiziyor. Firma bununla birlikte emlak danışmanlık hizmetleri hakkında şu açıklamalarda bulunuyor: “GİG KURUMSAL adını verdiğimiz teknolojik altyapımız sayesinde bir broker veya danışmanımız, müşteri yönetim sistemine, ön muhasebe sistemine, ilan yönetim sistemine, ilan paylaşım havuzuna, sosyal medya görsel paylaşım modulüne ve Gig Akademi, Gig Belgeler gibi birçok farklı hizmete bilgisayar veya cep telefonu aracılığıyla tek bir noktadan erişme imkanına sahiptir. Danışman oryantasyon programları, broker eğitimleri, temel eğitimler, ileri düzey eğitimler,
franchise eğitimleri, aylık focus start eğitimleri, mesleki tecrübe paylaşımı, mentörlük ve koçluk programları uyguluyoruz. Kayda alınan bu eğitimleri, Gig Akademi modulü altında video eğitim olarak kullanıcılarımıza ücretsiz sunuyoruz. Sektörü hiç bilmeyen kişilerin bile kısa süre içerisinde emlak danışmanlık hizmeti işini eksiksiz öğrenmesini sağlıyoruz. Good Invest Gayrimenkul olarak bu başarı yolculuğunda bize eşlik edecek uzun vadeli iş ortakları arayışı içerisindeyiz. Emlak sektörüne girmeye kararlı, birlikte daha çok kazanmayı hayal eden tüm dostlarımıza kapımız açık. Gayrimenkul sektöründe kazanmanın, başarının doğru ve güvenli adresine davetlisiniz.”