BAŞARSOFT COĞRAFİ BİLGİ SİSTEMLERİ

HARİTA TABANLI PROJE VE ÇÖZÜMLER İÇİN BAŞARSOFT

Basarsoft Coğrafi Bilgi Sistemleri, 1997 yılından beri Türkiye ve dünya genelinde Coğrafi Bilgi Sistemleri (CBS) alanında modern, yenilikçi ve ölçeklenebilir güncel harita hizmetleri ve harita tabanlı proje ve çözümler sunan önde gelen bir yazılım ve danışmanlık firmasıdır.

Firma, yazılım geliştirme (web, mobil ve masaüstü), temel haritalar, navigasyon haritaları, veri toplama, lisans, eğitim, danışmanlık, proje yönetimi ve entegrasyonlar (CRM, acil durum ve sipariş yönetimi, saha iş gücü, ERP vb.) gibi birçok ürün ve hizmet sunmaktadır. Bu ürün ve hizmetlerin arasında öne çıkanlar; perakende, FMCG, kargo, lojistik, e-ticaret v.b. tüm firmaların adres, şube yeri seçme analizi, şube depo alanları- belirleme, potansiyel müşteri analizi ve -optimizasyon çözümleri, kamyon, tır, tehlikeli madde taşımacılığı gibi özelleşmiş araçların rotalaması, sipariş dağıtım sıralarının belirlenmesi hizmeti gibi birçok sektörün harita altyapısı ve optimizasyon ihtiyaçları konusunda sağlanan sistemlerdir. Bunun yanı sıra firma şube adreslerinin Google Maps v.b. navigasyon haritalarına işlenmesi, yanlış adreslerin düzeltilmesi ve yönetimi gibi alanlarda da hizmet ve destek vermektedir.

Başarsoft’un global çapta hizmet verdiği ve iş birliği yaptığı firmalar arasında Google, Apple,
IGO, GFK, ESRİ gibi birçok uluslararası şirket vardır. Başarsoft, ürettiği sayısal haritalarla, altyapı projelerinin yanı sıra kamu kurum ve kuruluşları ve özel sektöre ait yüzlerce projede harita ihtiyacını karşılamaya, projeler ve yazılımlarını geliştirmeye ve ürettiği çözümleri global çapta yaygınlaştırmaya devam etmektedir.