ENDLESS ABROAD

TEKNOLOJİYİ ÖN PLANDA TUTAN YAKLAŞIM

2006 yılından bu yana faaliyet gösteren Endless Abroad, yurt dışında eğitim almak isteyen öğrencilere lisans, yüksek lisans, dil okulu, work&study, sertifika programları, yaz okulu ve hatta lise programlarıyla kapsamlı danışmanlık hizmetleri sunuyor. Türkiye, İngiltere, Amerika ve Azerbaycan’da toplam 27 şubesi bulunan şirket, 17 yıllık deneyimi ve 100’ün üzerinde uzman eğitim danışmanıyla öğrencilere rehberlik ediyor. Ayrıca, 750’den fazla partner okul ile iş birliği yaparak öğrencilere geniş bir seçenek sunuyor.

Endless Abroad, teknolojiyi öncelikli tutan bir yaklaşımla sektörde fark yaratıyor. Şirket gelişmiş dijital altyapısı ile hem çalışanlarına hem de öğrencilere üst düzey bir deneyim sunuyor. Öğrencilerin bilgiye daha rahat ve karşılaştırmalı bir şekilde erişimi yurt dışı eğitim süreçlerinde kendilerini güvende hissettiriyor. Teknolojik altyapıları öğrencilere zaman tasarrufu yapabilmelerinin yanı sıra gitmek istedikleri ülke ile ilgili daha net bilgilere ulaşıyor ve henüz o ülkeye gitmeden oradaki insanlarla bağlantı kurabilecekleri bir imkân sağlıyor. Sadece bir eğitim danışmanlık şirketi olmadığını kanıtlayan Endless Abroad yıllar içerisinde geliştirdiği yeni uygulamalar ile de fark yaratmaya devam ediyor.

EA Team mobil uygulaması ile öğrenciler belirli bir topluluk içerisinde networking yaparken aynı zamanda danışmanlarla iletişim kurup belirlenen konu başlıkları hakkında fikir tartışmaları yapabiliyorlar. Hatta uygulama üzerinden öğrencilere verilen görevlerin tamamlanması ile para dahi kazanabiliyorlar. VEF platformu, öğrencilerin fiziki, hibrit ya da online fuarlarda fuar deneyimlerini en üst düzey noktada yaşamalarını sağlıyor. Önceden planlanmış randevularla zamanı verimli yöneten öğrenciler okulların bilgilerine, burs imkanlarına ve okul sorumlularına dilediği zaman ulaşabiliyor.

YESS CRM sistemi ise Endless Abroad’un paydaşlarına yönelik hayata geçirdiği bir yazılım. Bu yazılım ile hem yurt içi hem yurt dışı partnerler öğrencilerin süreçlerini inceliyor, var olan programlar ve diğer tüm bilgileri hızlıca edinebiliyor. Bunun yanı sıra EDUVEGO uygulaması ile temsilcisi olduğu dünyadaki tüm okulları saniyeler içerisinde sıralayıp online bir rezervasyon sistemi ile öğrencilerin kimseye ihtiyacı olmadan yurt dışı eğitim işlemlerini yapmasını sağlıyor. Tüm bu geliştirmelerin asıl amacı Endless Abroad’un öğrencilere kolaylık ve erişilebilirlik açısından öne çıkmasını sağlamasıdır. Teknolojiyi her aşamada etkin bir şekilde kullanan Endless Abroad, öğrenci ve çalışanlara ileri düzeyde deneyim sunmayı hedefler.

Başarı hikayesi
Endless Abroad, başarı grafiğini sürekli olarak yukarı taşırken, uluslararası arenada da kendini kanıtlamıştır. Bakü, Londra ve Washington’da açtığı ofislerle küresel bir marka olma yolunda önemli adımlar atmıştır. Yurt dışında eğitim almak isteyen öğrencilere kaliteli hizmet sunma vizyonu ile hareket eden Endless Abroad, geniş hizmet yelpazesi, uzman kadrosu ve teknoloji odaklı yaklaşımı ile sektörde liderliğini sürdürüyor. Endless Abroad, müşteri memnuniyetini her zaman en üst düzeyde tutmayı hedefler. Şirket, bugüne kadar binlerce öğrenciye başarıyla hizmet vermiş ve birçok başarı hikayesine imza atmıştır. Öğrencilerin hedeflerine ulaşmasında Endless Abroad’un profesyonel danışmanları ve teknoloji odaklı yaklaşımının önemli bir rol oynadığına vurgu yapılıyor.

Endless Abroad, başarı grafiğini sürekli olarak yukarı taşırken, uluslararası arenada da kendini kanıtlamıştır. Yurt dışında eğitim almak isteyen öğrencilere kaliteli hizmet sunma vizyonu ile hareket eden Endless Abroad, geniş hizmet yelpazesi, uzman kadrosu ve teknoloji odaklı yaklaşımı ile sektörde liderliğini sürdürüyor. Şirket, öğrencilere danışmanlık hizmetinin yanı sıra başvuru süreçlerinin takibi, belge paylaşımı ve iletişimde kalma gibi teknolojik çözümler sunan mobil uygulaması ile öğrencilerin deneyimini daha da kolaylaştırıyor.

Endless Abroad’un vizyonunu ve başarısını yönlendiren lider isim Gökmen Özdemir’dir. Bilişim ve teknoloji sektöründeki uzmanlığını şirketin tüm süreçlerinde kullanarak, Endless Abroad’u sadece bir eğitim danışmanlık firması olmanın ötesine taşımıştır. Gökmen Özdemir’in liderliğinde, şirket
Türkiye ve uluslararası arenada büyük bir büyüme kaydetmiş ve Bakü, Londra ve Washington gibi önemli lokasyonlarda ofisler açarak küresel bir varlık kazanmıştır. Endless Abroad’un gelecek hedefleri sorusuna Gökmen Özdemir: “Amacımız yurt dışında eğitim almanın önemini aktarırken, bu sürecin çok da zor olmadığını Türkiye’deki tüm öğrencilere anlatmak. Bu kapsamda şube sayısında da büyüme ve Türkiye’nin tüm illerinde faaliyet gösterme hedefimiz var” şeklinde cevaplıyor. Kendisinin kararlılığı ve teknolojiye olan vurgusu, Endless Abroad’un öğrencilere
en iyi deneyimi sunma ve yurt dışında eğitim hedeflerini destekleme konusundaki başarısının temelini oluşturuyor.
https://www.endlessabroad.com.tr/