“HAYAL ET, VERA SENİN İÇİN YAPSIN!”

1988 yılında kurulan Vera Soğutma, 35 yıllık sektör tecrübesi ile estetik, işlevsellik, kaliteye verdiği önem, çevre dostu özgün tasarım anlayışı, imalatı ve montaj sonrası sağladığı teknik destek ile ön plana çıkmaktadır.

“Her aşamada yanınızdayız”
Projelendirme aşamasından montaja kadar büyük bir özenle çalışan firma, montaj sonrası sağladığı teknik destekle de her zaman müşterisinin yanında durmaktadır. Projeye özel çözümler, kullanıcıya özel renk, doku ve ebat seçenekleri ile üretim yapan Vera Soğutma, müşterilerine hizmet vermekten gurur duymaktadır.

Chef’s Freezer
(-20, -25 Soğutucu Dolap) Küçük alanda büyük yükleme kapasitesi, 400x600 mm
800X1050X2280 mm ebatlarındaki Chef’s Freezer pasta, krema ve dondurma gibi ürünler için şoklama ve şoklu halde muhafaza edebilme seçenekleri sunar. 400X600 mm boyutlarında 40 adet tepsiyi aynı anda doldurabilme kapasitelidir. Ürün şoklama ve şoklu halde muhafaza edebilme özelliği mevcuttur. Kolay temizlik ve bakım imkânı sunar. Gövdedeki metal aksamlar paslanmaz malzemeden üretilmiştir. Gövdesinde enjeksiyon poliüretan gövde izolasyonu mevcuttur.

Valleria +4 Muhafaza Dolabı
Valleria +4 Cooler Küçük alanda büyük yükleme kapasitesi, 400x600 mm 52 Tepsi  800X1030X2010 mm ebatlarındaki Valleria Muhafaza dolabı mayalı ürünleri en iyi şekilde muhafaza etmek için tasarlanmıştır. Valleria, Maksimum ısı transfer koruması ile enerji
tasarrufu sağlar. 52 tepsi yükleme kapasitesi, minimal ölçülerdedir. Kapak sistemi sayesinde terleme yapmaz ve hijyenik kullanım sağlar. Gövdedeki metal aksamlar paslanmaz malzemeden üretilmiştir. Gövdesinde enjeksiyon poliüretan gövde izolasyonu mevcuttur.
https://www.verasogutma.com/