HOT DÖNER

HOT DÖNER BÜYÜMEYE DEVAM EDİYOR

“Hatay Soslu Döner” konseptiyle kendi alanında caddelerin liderliğini sürdürdüklerini belirten Hot Döner Genel Müdürü Ercan Yılmaz, yıl sonuna kadar en az 10 yeni şube daha açarak 2023’ü 100 şube sayısını geçerek kapatacaklarını söyledi.

Birkaç yıl içinde yurt içinde 200 şubeyi geçmeyi planlayan marka, aynı dönem içinde yurt dışı açılımını da gerçekleştirerek yurt dışı büyüme planlarını da hayata geçirecek. Marka bu gelişimi, Avrupa ülkeleri, körfez ülkeleri ve Rusya genelinde planlıyor.

“Kendi dönerimizi üretiyoruz”
Üretim gücünün altını çizen marka, “Oksijen et bizim ana firmamızdır. Tavukta ise, Türkiye’nin büyük üreticilerinden biri olan tedarikçimizden yüksek kalite ve lezzet standartlarımıza uygun tavuğu tedarik ediyor ve üretimini biz yapıyoruz. Diğer bir deyişle, tavuk ve et döneri kendi tesislerimizde kendimiz üretiyoruz. Üretimimizin kontrolümüzde olması hem kalite hem hijyen hem de kapasitemizin verimliliği konularında bize ciddi avantaj sağlıyor,” sözleriyle dile getiriliyor.

“İnsan sağlığı bizim için önemli!”
Her türlü gıda üretim proseslerini harfiyen uygulamak koşulu ile hiçbir katkı maddesi kullanmaksızın son derece sağlıklı ve doğal döner üretimini yapan Hot Döner, müşterilerine gönül rahatlığı ile tüketebilecekleri ürünler sunmanın haklı gururunu yaşıyor. Marka bu gururu, 2021 yılında Türkiye Altın Marka Ödüllerinde aldığı “Yılın Lezzet Markası” ödülüyle perçinliyor.
Ürünlerinin kalitesi ve çeşitliliği, üretimdeki başarısının desteğiyle restoranlarındaki satışlarını yükselten Hot Döner, hem restoran içi hem de Online satışlarla, misafirlerinin geri dönüşleri doğrultusunda geliştirilen menüsü ve düzenlenen kampanyalarla pozitif büyüme oranını hızla artırıyor.
https://hotdoner.com/