TOMBUL TAVUK

TÜRKİYE’NİN TEK KIZARMIŞ TAVUK MARKASI ZİNCİRİ

Türkiye’nin ilk ve tek kızarmış tavuk markası zinciri Tombul Tavuk, 2019 yılından bu yana ürünlerini tavuk severlerle buluşturuyor. Avrupa’da çok sayıda markanın içinde bulunduğu bu sektörün Türkiye’deki ilk kurumsal markası olan Tombul Tavuk, kızarmış tavuk kültürünü Türkiye’de tanıtmayı ve gelenekselleşmiş bu lezzete yeni, enerjik bir imaj kazandırmayı hedefliyor.

Markayı diğerlerinden ayıran başlıca özellikler arasında titizliği, özel tarif sosları ve pişirme teknikleri ile yenilikçi-dinamik bakış açısı ilk sırada yer alıyor. Tombul Tavuk, Almanya Bavyera kızarmış tavuk kültürü ile Türk kebap kültürünü harmanlayarak oluşturulmuş farklı ve eşsiz bir lezzet deneyimi sunuyor. On altı çeşit safrana kadar uzanan farklı baharatların yer aldığı özel karışım ve özel marinasyon teknikleri ile hazırlanan Tombul Tavuk ürünleri, Türkiye’nin tek kızarmış tavuk markası zinciri olarak öne çıkmasını sağlıyor. Marka, tavuk haricinde ördek, bıldırcın gibi özel lezzetlerle de tüketicilerinin beğenisini topluyor. Ürün tedariki ise Türkiye’nin önde gelen gıda şirketlerinden temin ediliyor.

Hedef; sektörde öncü olmak
İstanbul’da iki şubeyle hizmet veren Tombul Tavuk, yeni yatırımcıları ile Türkiye’de bu alandaki açığı kapatmak ve kurumsal marka imajıyla şubeleşerek tüm Türkiye’de sektörde öncü olmayı hedefliyor. Marka yatırımcılar için, alanında 30 yıllık tecrübeye sahip ustalar tarafından verilen eğitimle personellerin yetişmesini sağladığı gibi, bu sürdürülebilir eğitimle yeni işletmeleri destekliyor. Bununla birlikte tüm Tombul Tavuk ürünleri özenle hazırlanmış, özel tarifli sosları ile marine edilerek şişlenmiş ve pişirmeye hazır olarak şubelere ulaştırılıyor.

Kolay operasyon ve eğitim desteğiyle, IDEMARK olarak ilk görüşmeden ilk siparişe kadar tüm
süreçlerde yatırımcıların yanında olacaklarını belirten ve 50-100 m2 arası lokasyonu onaylayan marka, dükkanın seçimi ile bayilik yolculuğunun başladığını belirtiyor. Tüm ekipman, makine,
züccaciye ürünleri, mobilya grubu ve yazılım donanım ürünleri markadan alınıyor. Markanın alanında uzman usta eğitimcileri tarafından işe alınacak personellere eğitim verilerek, eğitim sonunda başarılı olanlarla çalışma süreci başlatılıyor. IDEAMARK franchise yönetim süreci ile yükselecek bu gıda trendinde, sektörün öncü markası altında şubeleşmek yatırımcısına oldukça rahat bir deneyim, başarılı ve karlı bir iş alanı sunuyor.
https://www.instagram.com/tombul.tavuk/