MADO

KAHRAMANMARAŞ DONDURMASINI TÜM DÜNYAYA DUYURAN MARKA: MADO

Dondurmanın Türkiye’deki temsilcisi MADO, başka hiçbir dondurmada kullanılmayan dövme ustalığının verdiği koyu kıvam, Kahramanmaraş’ın zengin coğrafyasında beslenen keçilerin sütü ve bölgedeki yabani orkidenin kökünden elde edilen salebin verdiği tatla eşsiz Maraş dondurmasını elde ediyor. 1850 yılında başlayan serüveninde gelenekselden günümüze dünya standartlarında bir üretim kalitesine ulaşarak dondurma lezzetinin öncüsü olan MADO; tadından, kalitesinden, kıvamından ve kokusundan ödün vermeksizin yeni başarı hikayeleri yazmayı sürdürüyor.

MADO Türkiye’de 53 ilde, dünyada 24 ülkede faaliyet gösteriyor
“Şehir dışına çıkmak yetmez, dünyaya yayılmak gerekir” diyen MADO, hem Türkiye’de lider olma hedefi hem de dünyaya markayı taşıma vizyonu ile hareket ediyor. Türkiye’nin 53 ilinde tüketicilerine hizmet veren MADO, toplam 302 şubesinde tatlı buluşmalara ev sahipliği yapıyor. Türkiye’de doğan bu benzersiz lezzeti tüm dünyaya ulaştırmak için çalışmalarını hız kesemeden sürdüren MADO; Kanada, Hollanda, Almanya, Belçika, Azerbaycan, Bahreyn, Kuveyt, Katar, Suudi Arabistan, Ürdün, Çin, Kazakistan, Birleşik Arap Emirlikleri, Umman, Mısır, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti de dahil olmak üzere 24 ülkede faaliyet gösteriyor. Mevcut yurt dışı şube sayısı 80 olan Mado, 33 ülkeye de ihracat yapıyor.

Dondurmanın ustasından benzersiz bir konsept!
Otuz iki yıllık MADO franchising tecrübesi ve işletmeciliğin kazandırdığı deneyim ile günümüz zorluklarını fırsata çevirmek isteyen yeni nesil yatırımcılara “MADO DONDURMA Franchising”i vererek, kendi işinin patronu olma imkanı sunuyor. Marka; gittikçe zorlaşan girişim ve yatırım
koşullarında, özellikle genç nesil yatırımcı adaylarının yatırım yapmasını teşvik etmek amacıyla bir sosyal sorumluluk projesi geliştirerek franchising sistemine yepyeni bir bakış açısı getiriyor. Küçük, ekonomik ve modern bir konsept ile kazan – öde yöntemiyle kendi işinin sahibi olmak isteyen herkesi iş sahibi yapıyor. Küçük sermaye ile büyük kazançlar elde etmek isteyenler tüm girişimciler için tasarlanmış avantajlı bir proje olan MADO DONDURMA konsepti, düşük yatırım bütçesi ile kazanmak ve başarının keyfini yaşamak isteyenlere şahane bir iş fırsatı sunuyor.
http://mado.com.tr/