Mobil Künefe

TÜRKİYE’YE KÜNEFEYİ SEVDİREN ADAM!

Türkiye’de ilk defa Yalova’da hayata geçen “Mobil Künefe”, kapıda pişirme yöntemiyle Antep’in eşsiz lezzeti künefeyi müşterilerine ulaştırıyor. 1996 yılından bu güne, turizm ve otelcilik tecrübesine sektör deneyimini katan Akif Aydın, Doğu Anadolu yöremize ait Künefe Tatlısını “Kapıda Pişirme” yöntemi ile tüm Türkiye’ye tanıtıyor.

Yalova’da bulunan işletme, kapıda pişirme yöntemi adı altında geliştirdiği hizmet ağıyla bu özel lezzeti, en sıcak ve ekonomik şekilde tüketicinin beğenisine sunuyor. Bu hizmeti geliştirip, kurumsallaşmayı amaç edindiklerini belirten Akif Aydın, kapıda pişirme hizmetini yurt dışına taşıma hedefinde olduklarının altını çizerek sistem hakkında şu açıklamaları yapıyor: “Pandemi, restoran cafe sektörüne büyük bir darbe vurdu ve hepimiz uzun bir süre evlerimize kapanmak zorunda kaldık. Bu dönemde biliyorsunuz Online siparişler gündeme geldi ve müşteri tarafından da büyük kabul gördü. Aynı dönemde işletmesini yaptığım markanın bayiliği pandemi dolayısıyla pek de parlak zamanlar geçirmiyordu. Bu aşama da “Neler yapabilir, işimizi nasıl geliştirebilir ve
ciromuzu nasıl artırırız?” diye düşünmeye başladım. Evet, siparişler geliyordu ama künefe müşterilerimize ulaştırıncaya kadar soğuyordu. Böylece mobil araç içerisinde pişirmek gibi bir fikir geliştirdim. Bu pişirmeyi yapabileceğim koşullara uygun bir araç satın aldım ve içerisine gerekli sistemi yerleştirdim. Böylece, müşteri künefe siparişi verdiğinde kapısına kadar gidip, araçta pişiriyor ve hemen sunabiliyoruz.

Mobil künefe sistemi müşterilerimiz tarafından beğeni ile karşılandı ve giderek de daha fazla alana
hizmet veriyoruz. Bununla birlikte, Franchising ağı için UFRAD’ın duayen yöneticileri ile görüşerek, sistemimizi yurt içi ve yurt dışına yayma planlarımız üzerinde de çalışmaya devam ediyoruz.”
Mobil künefe sistemi, yüksek olmayan bir bütçe ile oldukça karlı ve düşük riskli bir alan sunuyor. Mobil sistemi sayesinde sabit bir dükkan yerine istediğiniz yerde künefe hizmetini verebiliyorsunuz ve böylece araca yaptığınız yatırımınızın yüzde 90’ı garanti altında kalıyor. Online satış yapan Trend Yol, Getir Yemek ve Yemek Sepeti ile Mobil Künefe’nin kendi uygulaması üzerinden siparişlerinizi verebiliyorsunuz.

Mobil künefe nedir?
2020 yılında tüm dünyayı derinden sarsan Pandemi sürecinde insanlar evlere kapandı. Böylece paket servis hizmet verme zorunluluğu gündeme geldi. Bu iş modeli, künefenin en hızlı ve en sıcak şekilde, araç içinde kapıda pişirme yöntemiyle oluşturulan kurumsal bir hizmet projesidir. Bu proje Jumbo Grup - Akif Aydın’a aittir.
https://www.mobilkunefe.com/