UFRAD Ocak Ayı Yönetim Kurulu Toplantısı Jag Club Ev Sahıplığınde Gerçekleştirildi

UFRAD Ocak ayı Yönetim Kurulu Toplantısı 12 Ocak 2023 tarihinde Dernek Başkan Yardımcısı ve Jag Club Kurucu Başkanı Ahmet Polat’ın ev sahipliğinde Jag Club’ da gerçekleştirildi.

Sektörü ilgilendiren öncelikli konuların, sorun ve çözüm önerilerinin değerlendirildiği Yönetim Kurulu toplantısında sosyal medya çalışmaları, webinar planlamaları ve gelecek dönem toplantıları ile ilgili konular görüşüldü. UFRAD Youtube kanalında Franchise Dünyası programı ile devam eden ve Genel Yayın Yönetmenliği’ ni UFRAD Denetim Kurulu Üyesi ve Franchise Dünyası Genel Yayın Yönetmeni Alpay Erüs’ün üstlendiği program ile ilgili Yönetim Kurulu bilgilendirildi.

UFRAD “Franchise Dünyası” programı, franchising sistemine destek veren UFRAD üyelerini ve sektörün duayenlerini konuk olarak misafir etmektedir. Bu programda; franchise sistemi, franchising türleri, girişimcilik ruhu, franchising hukuku, başarılı markaların sırları, Türkiye ve Dünyadaki sektörel güncel bilgiler aktarılarak; zincir markalar izleyicilerle buluşturulmaktadır. Toplantı, akşam yemeğinin ardından UFRAD Genel Başkanı Doç. Dr. Mustafa Aydın’ ın, Başkan Yardımcısı Ahmet Polat’a teşekkür dilekleri ile sona erdi.