UFRAD’ın desteklediği 20. Bayim olur musun? Fuarı Gerçekleştirildi

UFRAD’ın desteklediği 31. fuar olan Medya Fors Organizasyonu ve UFRAD desteği ile Dr. Mimar Kadir Topbaş Gösteri ve Sanat Merkezi ( Yenikapı Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi’nde) gerçekleştirildi.

Bayim Olur musun? 2022’de, Franchising sisteminin Türkiye’deki tek çatı örgütü olan UFRAD Franchising Derneği, başarısını ispatlamış markaların dinamiğini girişimci ruha aktarmasını destekleyerek; ülke ekonomisi başta olmak üzere sektörel gelişimin sağlıklı büyümesine, ülke yatırımcılarının markalaşmaya yönlendirilmesine, yerli markaların teşvik edilerek uluslararası pazarlarda yer edinmesine ve rekabet şansı yakalamalarına hissedilir katkılar sağlayan UFRAD her yıl olduğu gibi bu yıl da UFRAD seminerleri ile katılımcı ve ziyaretçiler Franchise sistemi hakkında bilgilendirildi.

Fuarın ilk gününün ilk seminerinde, Güvenilir Ürün Platformu “Ürün Güvenliğinde Yerel Yönetimlerin Rolü” başlıklı panel gerçekleştirildi. İkinci seminer, Adres Patent Marka ve Patent Vekili Sn. Ali Çavuşoğlu ile “Franchise ile Yurt dışında Markalaşma” konusunda düzenlendi.
UFRAD Seminerlerinin ikinci gününün ilk semineri “Markalaşma Üzerine” Türk Patent firmasından Özlem Türk tarafından gerçekleştirildi. İkinci seminer, panel düzeninde “Uçtan Uca Franchise Teknoloji” başlığı ile UFRAD Üyesi Armiya Teknoloji Genel Müdürü Ali İhsan Tuğ tarafından gerçekleştirildi. İkinci gününün son paneli ise “Gayrimenkulde Milyoner Olmak” hakkında Mastertürk Franchise Satış Direktörü Sayın Bora Demir tarafından gerçekleştirildi. Üçüncü gününün ilk semineri “Yerli Zincirde Yabancı Usulde Çalışmak” UFRAD Üyesi Hot Döner Genel Müdürü Ercan Yılmaz tarafından gerçekleştirildi. Avrupa’nın Devi Dünyaya Nasıl Yayıldı?” konulu seminer CarrefourSA Franchise Grup Genel Satış Müdürü ve UFRAD Yönetim Kurulu Üyesi Sayın Sebastien Ponce tarafından gerçekleştirildi.

Armiya Teknoloji Genel Müdür Yardımcısı Sayın Özgen Kart Moderatörlüğünde, UFRAD Yönetim Kurulu Üyeleri İlhan Erkan, Erol Işık ve ve M. Nezif Emek’in katılımları ile “Ustalardan Franchise Sırları” başlıklı panel şeklinde gerçekleştirildi. Üçüncü günün son paneli UFRAD Genel Sekreteri Osman F. Bilge moderatörlüğünde UFRAD Üyesi Çengelköy Börekçisi Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Murat Dilbağı’nın katılımları ile “Aile İşini Franchise Etmek” hakkında gerçekleştirildi.
Fuarın son gününde, Azerbaycan Franchise Derneği Genel Başkanı Sn. Camid Mövsümov’un, Yönetim Kurulu Üyesi Sn. Rufat Dadaşov’ın konuşmacı olarak yer aldığı , UFRAD Genel Sekreteri Osman F. Bilge’nin moderatörlüğünde gerçekleştirildi.