Neslim Güngen; Bu İşte Bir Güzellik Var

Türkiye’nin en büyük güzellik merkezi zinciri Neslim Güngen, markasını en iyi şekilde temsil edebilecek kazanmayı seven yeni iş ortaklarını arıyor!
Neslim Güngen’in girişimci kadınlara franchise vermeye başlamasının üzerinden 6 yıl geçti. Bugün; Türkiye, Avrupa ve Orta Doğu’da 100’ü aşkın şube, 2500’den fazla iş ortağı, binlerce çalışan ile Türkiye’nin en büyük güzellik merkezi zincirinin sahibi. Türk güzellik sektörüne getirdiği yenilikler ve birinci sınıf hizmetler ile tüketicilerin yanı sıra Franchise almak isteyen yatırımcıların da yoğun ilgisiyle karşılaşıyor. “Güzellik sektörüne getirdiğimiz yenilikleri kazanmak isteyen girişimcilerle paylaşabilmek için anahtar teslim güzellik merkezi franchise modelini kurduk” diyen Neslim Güngen, güzellik sektöründe dünya markası olma hedefine emin adımlarla ilerlerken, Rusya ve Orta Doğu pazarında da varlığını sürdürmeyi ve 5 yıl içinde şube sayısını 1000’e
çıkarmayı hedefliyor.

Yenilikçi Anahtar Teslim Projelerle Büyümeye Devam Ediyor
Güzellik merkezi işletmeciliğine 2014 yılında başlayan Neslim Güngen; bugün Cosmones Medikal, Özel Neslim Güngen Poliklinik, Neslim Güngen Akademi, kurucusu olduğu fabrika Gelecek AR-GE Makine dahil toplam 5 marka ile 2022 yılında Türkiye’de güzellik sektörünün lideri konumuna geldi. Lokasyon danışmanlığı, mimari tasarım, cihaz ve ürün eğitimi, sosyal ve dijital medya desteğine de yer verdiği anahtar teslim güzellik merkezi sistemiyle girişimci kadınlara güvenilir ve kazanç garantili bir yatırım olanağı sunuyor. Bu franchise modeli, yalnızca ülke içinde değil, 2022 yılında girdiği ve hızla büyüdüğü Avrupa ve Orta Doğu pazarında da varlığını sürdürüyor.

Neslim Güngen Franchising
İstanbul Florya’da 2014 yılında açılan ilk Neslim Güngen Güzellik Merkezi şubesiyle cilt bakım, vücut şekillendirme, çatlak onarımı ve kalıcı makyaj gibi hizmetler sunan Neslim Güngen, daha sonra bayilik vermeye ve Türkiye’nin dört bir yanında şubeleşmeye başladı. “Çözümü yok denilen yenilikleri Türkiye’ye getirdik” diyerek güzellik sektörüne yenilikçi ve farklı bir boyut getiren Neslim Güngen, hem sahibi olduğu merkezlerde hem de franchise verdiği şubelerinde, danışanların içeriye girdikleri andan itibaren her ihtiyaçlarının karşılanabileceği bir hizmet alanı yaratıyor.
https://beautyclub.com.tr/