Sd Döner: “Bizimle Tanışmak İster Misiniz ?”

“Farkı Tadında” iddiasıyla hizmet veren SD Döner, uzun yıllara dayanan bilgi ve tecrübesi ile gıda sektöründe kendinden bahsettiriyor. Markalaşma serüvenine 2010 yılında başlayan SD Döner; soslu tavuk dürüm ve bilinen diğer lezzet çeşitleri ile gıda sektörüne ahenk katan bir lezzet çeşidini döner severlere sunuyor. Temiz, kaliteli ve sağlıklı ürün yelpazesi ile her geçen büyümeyi daha da keyifli hale getirmeyi vaat eden SD Döner, markalaşma yolunda kalitesinden ödün vermeden
adımlarını emin şekilde atıyor.

SD Döner müşteri odaklı, çağdaş, yenilikçi, rekabetçi bir anlayışla çalışarak yemek sektöründe, özellikle de döner ve türevlerinde her zaman kalitenin çıtasını yükseltmeyi hedefliyor. Bu amaçlar doğrultusunda hareket ederken SD Döner, ilk olarak 2010 yılında “Cadde Konsepti” ile Kahramanmaraş Cadde’ de, ardından 2016 yılında “Kahramanmaraş Campüs” ile üniversitede faaliyetlerine başladı. Marka, bu hedefler doğrultusunda Kahramanmaraş Bin Evler, Sakarya Bağlar Caddesi ve Tekerek Şubeleri ile işletmelerini her geçen gün büyütmeye devam etti. Müşteri memnuniyetinin kıymetini bilen SD Döner, güler yüzlü personelleri, titiz çalışma prensibi ve sahip olduğu lezzet seçenekleriyle güvenilir bir hizmet sunuyor.

Kaliteli ürünlerini uygun fiyatlarla tüketici ile buluşturmak için çıktıkları bu keyifli yolculukta, Türkiye genelinde 100’e yakın şube açma hedefi ile istikrarlı ve kararlı bir şekilde perakende gıda sektöründe büyümesini sürdüren SD Döner, lezzet dünyasında yerini alacak aday girişimcileri kendi işletmelerinin sahibi olmaya davet ediyor.
https://sddoner.com/