Doğkur’da Yeni Açılış Yeni Heyecan

Bir aile şirketi olarak kurulan Doğuş Kuruyemiş, “Doğkur” markası ile 45. şubeye ulaşan bayilik sistemi ve 700’ün üzerinde ürün yelpazesiyle Türkiye’nin her yerine, en iyi şekilde hizmet vermeye devam ediyor. Erdoğan Arımaz tarafından Kardeşler Kuruyemiş adı altında 1985 yılında kurulan firma, uzun bir dönem toptan kuruyemiş çeşitlerinin satıldığı bir işletme olarak çalışmalarını sürdürdü. Bir süre sonra, 1991’li yıllarda çiğ ürünlerin işlenmesi-kavrulması aşamasına geçildi. Bu aşamayla birlikte Akdeniz Bölgesi’nde dağıtım ağı yaygınlaştırıldı. Lokum üretimi 2004 yılında imalata katıldı. Böylece üretim kapasitesi güçlendirilerek, dağıtım ağı Güney Doğu Anadolu ve
İç Anadolu Bölgesine kadar genişledi. Marka, İstanbul’da 2010 yılından bu yana Doğuş Kuruyemiş olarak yoluna devam ediyor. 2015 yılında perakende şubelerinin yanı sıra bayilik sistemini kuran firma, “Doğkur” markası ile 45. şubeye ulaşan bayilik sistemini, 700 çeşit ürün yelpazesiyle Türkiye’nin her yerine, en iyi şekilde hizmet verebilecek konuma ulaştırdı.

Yeni bir heyecan
Balıkesir’in Bandırma ilçesinde 9 Eylül Cuma günü 45. şubesini açan Doğkur, halkın yoğun ilgisi ile karşılandı. Firma yetkilileri yeni şubenin açılışında markayı yalnız bırakmayan Bandırma Belediyesi Başkan Yardımcılarına ve mağazaya büyük ilgi gösteren Bandırma halkına teşekkür etti.