Ulusal Marka Brew Mood Türkiye Sınırlarını Zorluyor

Yüzde yüz yerli sermayeyle 2015 yılında kurulan Brew Mood Coffee & Tea, kısa sürede 70 şube sayısına ulaşarak sektöründe dünya markaları ile anılmaya başlandı. Geniş lojistik ağ, saha ekipleri, dijital medya ve insan kaynakları gibi birçok alanda yer alan dinamik kadrosu ve güçlü çözüm ortaklarıyla Brew Mood Coffee & Tea, tüm Türkiye ile birlikte yurt dışında da hizmet verebilen bir marka haline geldi.

Özel ve sosyal bir marka
Kendine ait kavurma tesisiyle dünyanın en seçkin kahvelerini yalnızca şubelerine sunan, eğitimli baristalara sahip, özgün konseptiyle misafirlerine ayrıcalıklı bir deneyim yaşatan Brew Mood, servis standartlarını “insanların kendilerini nasıl hissettikleri” üzerine kurarak, sosyal bir marka haline geldi. Kaliteli ürünü, kaliteli servisle misafirlerine ulaştırmayı amaç edinen Brew Mood,
 insanların kendilerini nasıl hissettiklerini ise sosyal bir amaç olarak geliştirdi. “Mood uygulaması” ile ürün-insan ilişkisi kurarak tüketiciyle duygusal bir noktada buluşmayı hedefleyen ve bunu başaran marka, böylelikle rakiplerinden de ayrılıyor.

Profesyonel bir “proje markası”
Yıllık hedeflerini operasyon planlarıyla sistematik bir düzen içerisinde sürdüren Brew Mood, bu sistematik doğrultusunda tüm Anadolu’da mağazalaşma hedefine hızla yaklaşıyor. Geçtiğimiz günlerde, ulusal markalar içerisinde kahve kategorisinde birincilik ödülünü alan marka, tüm Türkiye için franchise fırsatlarını yeni yatırımcılarla paylaşmaya başlıyor. Bu bağlamda Brew Mood, bu fırsatlardan yararlanmak isteyen doğru yatırımcılarla çalışmanın haklı gururunu yaşıyor.
https://www.brewmood.com.tr/