Iceberry Türkiye’nin 2023 Cafe Konsepti, İzmit’te Kapılarını Açtı

Iceberry Türkiye, her yıl yenilediği ve geliştirdiği ürün gamı ve mimari uygulamasını İzmit Yahya Kaptan da yer alan şubesi ile tanıttı.
Frozen Yogurt ana ürünü yanında; Bubble Tea, Bubble Waffle, Belçika Waffle ve Zengin kahve menüsü ile sektörün öncü firması olan Iceberry Türkiye, görsel anlamda konseptin de yaptığı yenilikler ve ürün gamına eklediği yeni ürünler ile her yıl geleneksel hale getirdiği konsept lansmanını gerçekleştirdi. Iceberry Türkiye yatırım seçenekleri içinde en çok talep gören Cafe Konseptine heyecan verici yenilikler ekledi. 2022 yılı rakamları ile 3 ülke 14 il ve 28 şube de hizmet veren marka 2023 yılında yeni konseptini uygulayacağı 12 yeni şube planlaması yapıyor.

Iceberry Türkiye’nin yeni mimari uygulaması ve görseline eklediği yeni “selfie köşesi” oldukça beğeni topladı. Fuşya ve Mavi renklerinin yanında botanik detaylar ile güçlendiren Iceberry, üretimde vazgeçmediği doğallık ve sağlık ilkesini konseptinde de daha iddialı bir şekilde vurguluyor. Ana ürünleri olan Frozen Yogurt ve Waffle’ın yanına 2014 yılın da Iceberry Coffee,
2018 yılında Bubble Waffle, 2019 yılın da Crepe ekleyen Iceberry Türkiye, 2022 yılında Bubble Tea menüsünü titiz bir Ar-Ge çalışmasının sonunda ürün gamına ekledi. On iki ay boyunca istikrarlı satış grafiği sağlayan işletme performansını desteklemek üzere geliştirilen ürünlerin, kalite ve sunum anlamında standartların oldukça üstünde olması dikkat çekiyor.

Yeni şubeler
Satış & Pazarlama Müdürü Erçin Erkmen, şu bilgileri verdi: “Yeni ürün gamı ve yeni mimari konsept sektörde ki bütün paydaşlar tarafından çok beğenildi, firma olarak bizi de çok heyecanlandırdı. On iki yıldır birlikte öğrenen, gelişen ve kazanan bir aile olarak hep beraber kurduğumuz Franchise sistemimiz ile ailemize katılacak yeni bayilerimizi özenle seçiyoruz. Bu doğrultuda 2023 yılı içerisinde özellikle İzmir, İstanbul, Ankara başta olmak üzere Mersin, Adana, Samsun ve Diyarbakır da yirmi yeni şube planlaması yapıyoruz. “Siz hayal edin biz geri kalan her şeyi sizin için düşündük” söylemimiz ile 2023 yılın da doğru yatırımcıları doğru lokasyon ve ürün
gamı ile buluşturmak için çalışıyor olacağız Iceberry Türkiye’nin Iceberry Mini, Iceberry Corner, Iceberry Shop ve Iceberry Up Life olmak üzere dört ana yatırım seçeneği bulunuyor ve 250.000 TL ile 1.250.000 TL arasında bir sermaye ile bu yatırım seçeneklerini anahtar teslim hizmete açıyoruz.”
https://www.iceberry.com.tr/