En Özel Tatlar Komşu Kahve’de!

“Komşuluk” kültüründen esinlenerek 2016 yılında tohumları atılan Komşu Kahve, Ege insanının sıcak kültürünü yansıtmak amacıyla İzmir Alaçatı’da, Aralco Group bünyesinde kuruldu.

“Evdeymiş gibi rahat, komşudaymış gibi özenli” mottosu ile hareket eden Komşu Kahve zengin kahvaltıları, birbirinden farklı kahveleri ve birçoğu Alaçatı’ya has tatlıları ile günün her saatine özel lezzetleri menüsüne ekledi. Kendisini “Her neslin kahvecisi” olarak niteleyen Komşu Kahve Türk kahvesi, damla sakızlı Alaçatı kahvesi, kakuleli ağa kahvesi ve dibek kahvesi gibi geleneksel kahve çeşitlerinin yanı sıra; espresso bazlı kahvelerden Guatemala, Santos, Ethiopia, El Salvador, Papua Yeni Gine ve Ethiopia Yirgacheffe kahve çekirdeklerinin kullanıldığı özel demleme kahvelere kadar çok geniş bir kahve yelpazesine sahip bulunuyor. Ayrıca Ege’ye özel birbirinden özel tatlılar, Alaçatı’ya özel muhallebiler, sütlü tatlılar, dondurmalı pastalar ve Waffle çeşitleri de
Komşu Kahve’nin en güzel kahve eşlikçileri arasında yer alıyor. Türkiye’nin 6 farklı bölgesinde ağırlanan Komşu Kahve misafirleri, deneyimleyerek beğendikleri özel harman çayları, çekirdek kahveleri ve daha pek çok ürünü Komşu Bakkal stantlarından satın alabiliyor. Aralco Group, Komşu Kahve’nin yeni şubeleri için franchise çalışmalarını sürdürüyor.
https://komsukahve.com/