Aralco Group

YENi PROJELER iLE BÜYÜYEN MARKA ARALCO GROUP

Aralco Group, daha önce Türkiye’de denenmemiş bir konsept olan fast casual diningi ülkemize getirmek amacıyla 2010 yılında kuruldu. Aynı yıl içinde kurulan ve dünya mutfağının seçkin örneklerini Türk damak tadı ile yorumlayan Bisquitte, günün her saatine uygun farklı tatlar yaratarak All Day Dining konseptini özgün atmosferine entegre etti ve bugün 11 farklı şubesi ile hizmet vermeye devam eden bir restoran zincirine dönüştü. Komşuluk kültüründen esinlenerek 2016 yılında kurulan Komşu Kahve, aktarılmış geleneği Alaçatı konsepti ile birleştirdi ve Alaçatı’da başlayan yolculuk bugün 9 şubeyle yoluna devam eden başarılı bir girişime dönüştü.

Bisquitte ve Komşu Kahve markaları için franchise veren Aralco Group, yeme içme ve ağırlama
sektöründe faaliyet gösteren firmalar için Unichef’in yüksek teknolojiyle donatılmış tesislerinde porsiyonlanmış olarak üretilen sabit reçeteli ürünler, standartları değişmeyen bir hizmet yaratmakla birlikte misafir memnuniyetinin artırılmasına da yardımcı oldu.

Sıra dışı bir yemek deneyimi yaratmak amacıyla 2021 yılında İzmir İstinye Park’ta ilk şubesini açan 38 Eatery, 38. enlem üzerinde yer alan şehirlere ait yemekleri o kültürlere özgü şekilde sunan, farklı kültürleri ve yemekleri deneyimlemeye odaklanan bir marka olarak ortaya çıktı. Aralco Group’un yeni projelerinden biri olan “Pişir” ise evde zahmetsiz ve kolay bir şekilde yemek yapmayı sağlayacak olan bir mobil sipariş platformu olarak tasarlandı. Reçeteleri ünlü şefler tarafından hazırlanan, yıkanmış, porsiyonlanmış ve pişirmeye hazır ürünler Pişir uygulaması üzerinden sipariş edilebilecek. Tüm bu markaları ile 2010 yılından bu yana Türkiye’nin 9 farklı şehrinde hizmet vermeye devam eden Aralco Group, yaklaşık 500 kişilik ekibi ve hayata geçirilmeyi bekleyen yeni projeleri ile her geçen gün büyüyen bir marka olarak ilerlemesini sürdürüyor.
https://aralco.com.tr/