Türkiye’nin Pidem’inden Yatırım Fırsatı!

Pide deyince akan sular durur! Üç kişi yemek için bir araya gelse akla ilk gelen seçeneklerden biri pidedir.… Tadıyla geleneksel, sunumuyla moderndir… Peki bu kadar çok sevdiğiniz pideyi bir yatırım aracı olarak hiç düşündünüz mü? Eğer düşünmediyseniz, şimdi düşünmeniz için en doğru zaman! İki yüze yakın restoranında yılda milyonlarca misafiri ağırlayan Türkiye’nin en yaygın ve en büyük pide zinciri Pidem’in öncelikli hedefi franchise sisteminin de desteğiyle daha fazla kişiyi kaliteli, doyurucu, uygun fiyatlı Pidem lezzetleriyle tanıştırmak.

Pidem bünyesinde bulunan 2.000 çalışanın da sahip olduğu üç önemli prensibi var: “Ürün
kalitesi”, “misafir memnuniyeti” ve “her zaman uygun fiyat” odaklı olmak. Pidem; franchising
sisteminde de yatırımcılarından bu üç ana prensibe sahip olmalarını bekliyor. Franchise modeli kazan kazan stratejisi ile hazırlanan bir model üzerine kurgulanmış. Öncelikli hedef franchise alan yatırımcıların sistemden çok memnun kalarak ikinci ve üçüncü franchise restoran talepleriyle geri dönmesi. Restoranların lokasyon seçiminden başlayarak açılışına kadar yapılan çalışmalar Pidem ekipleri tarafından yürütülüyor. Açılış sonrasında ise kalite denetimleri ve gizli müşteri denetimleriyle verilen destek düzenli olarak devam ediyor. Ürün tedariği Pidem’in et işleme tesislerinde tüm denetimlerden geçerek sağlanıyor. Yatırımcılara sürekli pazarlama iletişimi, tedarik zinciri yönetimi, insan kaynakları yönetimi ile çalışan eğitimi konularında da destek veriliyor.

Pidem franchise başvuruları için öncelikle adaylar tarafından franchise ön başvuru formu dolduruluyor ve adaylarla görüşülüyor. Alan seçimi sonrasında mimari proje hazırlanarak uygulamaya koyuluyor. Personel alımı ve eğitimi Pidem tarafından yönlendiriliyor, her aşama operasyon ekibi tarafından desteklenerek kontrol ediliyor ve gerekli tüm yönlendirmeler yapılıyor.

İşte Pidem’e yatırım yapmak için sebepleriniz:
1. 7’den 70’e herkese hitap ediyor
2. Pidem lezzetleri Fast Food dünyasının ayrılmaz bir parçası
3. Yatırımınız kısa sürede kazanca dönüşüyor
4. Düşük yatırım maliyeti ile dikkat çekiyor
Yemek sektöründe pide özelinde yatırım yapmanın en büyük avantajlarından birisi de yatırım maliyetinin diğer yatırım araçlarına göre çok düşük olması. Pidem, başarılarla dolu bu yolculuğunda, daha fazla kişiye ulaşabilmek; kaliteli, lezzetli ve uygun fiyatlı pidelerini daha fazla misafirin denemesini sağlamak için birlikte büyüyecek ve kazanacak yatırımcılarını arıyor.
https://pidem.com.tr/