Hot Döner

SEKTÖRDE EN HIZLI BÜYÜYEN MARKA: HOT DÖNER

Hot Döner çeşitli ve farklı baharatlar kullanarak ürettiği kendine özgü soslarıyla, 2011 yılından bu yana müşterilerinin damaklarında lezzet şöleni yaşatıyor. Marka, orijinal lezzetini 2021 Türkiye Altın Marka Ödülleri’nde Yılın Lezzet Markası seçilerek tescilledi. Hot Döner, Hatay’a has kendi özel sosuyla yapılan dönerlerini, yine kendi üretim noktalarında hazırlıyor ve son tüketiciye kadar ulaştırıyor. “Müşterilerimize kulak verdiğimizde hem et hem de tavuk dönerde vazgeçilmez olduğumuzu görüyoruz,” diyor marka yetkilileri. Özellikle tavuk döner yemekten türlü nedenlerle çekinen tüketicilerin güvenilir adresi olmayı başaran Hot Döner, alanındaki en iddialı ve başarılı markaların başında geliyor. 2022 yılının sonunda 40 şehirde 100 şubeyi geçmeyi planlayan Hot Döner, sadece döner restoranları içerisinde değil, sektörde de en hızlı büyüyen markalar arasında yer alıyor.

Üretim Gücü
“Oksijen Et bizim ana firmamızdır. Tavukta ise Türkiye’nin en büyük üreticilerinden biri olan tedarikçimizden yüksek kalite ve lezzet standartlarımıza uygun tavuğu tedarik ediyor ve üretimi de biz yapıyoruz. Diğer bir deyişle, biz, hem tavuk döneri hem de et döneri kendi tesislerimizde kendimiz hazırlıyoruz. Bunun da avantajı, üretimin bizim kontrolümüzde olması ve daha hijyenik ortamlarda olduğunu gözümüzle görmemizdir. Üretimi kendimiz yaptığımız için, içimiz rahat bir şekilde hizmet veriyoruz.”

Pandemi döneminde markamız
“Özel sosu, yüksek kalitesi ve vazgeçilmez lezzetiyle çok beğenilen ve tercih edilen ürünümüz, markamızın pandemi dönemini başarıyla geçirmesinde önemli bir rol oynadı. Kimsenin öngöremeyeceği bu sıkıntılı dönem maalesef birçok sektör gibi gıda sektöründe de negatif etkiler gösterdi. Hot Döner markamız bu dönemde üretim gücünü, geniş restoran ağını ve vazgeçilemez lezzetini paket sipariş operasyonu başarısıyla birleştirerek çok ciddi büyüme sağladı. Pandeminin yaygın olduğu zamanda yükselen performansını sürdürülebilir standart performansa dönüştüren Hot Döner, yatırımcı memnuniyetini bu dönemde arttırabilen nadir markalardan biri oldu. Kimsenin bir daha hayal bile etmek istemeyeceği bu tür ciddi sarsıntılı zamanlarda bile markanın başarıyla
büyümesi, mevcut yatırımcı memnuniyetini arttırırken yeni yatırımcı adaylarının ilgisini de ciddi olarak yükseltti. Hot Döner, yükselen performansıyla düşük yatırım maliyetinin geri dönüşünü pandemi öncesinden daha hızlı bir süreye ulaştırdı. Türkiye’nin tüm şehirlerinde ve birçok ilçesinde hizmet vermeyi planlayan Hot Döner, ailemize katılan yeni iş ortaklarımızla hedefine doğru emin adımlarla yürümeye devam ediyor.”
https://www.hotdoner.com/