Botti Anne&Bebek

ANNE-BEBEK SEKTÖRÜNDE ÖNE ÇIKAN MARKA: BOTTİ

Faaliyetlerine 2006 yılında Ankara’da başlayan Botti, 2011 yılında yirmi yılı aşkın süredir anne-bebek sektörünün öncülerinden olan Özelcan Babymall Mağazacılık Dağıtım Tic. ve San. A.Ş.’nin bünyesine katıldı. Özelcan Group; mağazacılık, E-ticaret, franchise ve toptan dağıtım olmak üzere faaliyetlerini dört farklı alanda gerçekleştiriyor.

Botti; doğum öncesi ve sonrasında bebeğin 4 yaşına kadar olan süreçte anne ve bebek için bebek arabasından oto koltuğuna, bebek mobilyasından bebek tekstiline, yürüteçten park yatağına, oyuncaktan güvenlik kamerasına, beslenmeden bebek bezine kadar tüm ihtiyaçlarını yüzlerce dünya markası, on binlerce ürün seçeneği ile sunuyor. Türkiye genelinde on altı satış mağazası sayısına ulaşan Botti, 15.000 metre kareyi aşan satış alanı, konusunda uzmanlaşmış 100’ü aşkın deneyimli personeli ile hizmet veriyor. Firma, 10.000 metre karelik depolama alanı, hızlı lojistik ağ desteği, 400’ün üzerinde dünya markası, yüz binin üzerinde ürün seçeneği ve yıllık %25 büyüme hızı ile sektörün önemli oyuncularından birisi olarak öne çıkıyor.

Botti; dijitalleşmenin öneminin farkında olarak, anne ve babaların günümüzde ihtiyaç ve beklenti analizlerini doğru yaparak, sağlıklı ve güncel çözümler üreterek, müşteri değil aile deneyimi sunarak, değerli hissettirmek önceliği ile çalışıp her geçen gün doğru adımlarla büyüyerek, Türkiye’nin lider markaları arasında olmayı hedefliyor. Nitelikli insan kaynağıyla, gelişen teknolojiyi kullanarak müşteri memnuniyeti ve müşteri sadakatini belli başlı ilkeleri olarak benimseyen Botti ailesi, Franchise başarısını uluslararası pazarda da öne çıkarmak amacıyla emin adımlarla ilerlemeyi sürdürüyor. Firma, anne-bebek sektörünün önemli oyuncularından olmak isteyen bayi adaylarını Botti ailesine katılmaya davet ediyor.
https://www.botti.com.tr/