“Pasaport Pizza” Lider Ve Sembol Marka Seçildi

Hem lezzeti hem de aldığı ödüllerle dikkat çeken Pasaport Pizza, Müşteri Memnuniyeti Endeksi’nin Lider Markası seçilmesinin yanı sıra ‘Sembol Marka’lar arasında da yerini aldı. Geçtiğimiz günlerde açıklanan İtibar Akademisi sonuçlarına göre ‘Sembol Marka’ seçilen
Pasaport Pizza, önceki yıllarda ‘Türkiye’nin En İtibarlı Pizza Markası’ seçilmişti. Yirmi beş yıl önce İzmir’in Pasaport semtinde kurulan ve bir yıl içinde franchise vermeye başlayan Pasaport Pizza, yerel lezzetler ile dünya konseptini birleştirdi. Türk damak tadına uygun pizzalar üreten firma, 25 yıldır kooperatif mantığıyla çalışarak kazandır-kazan ilkesiyle büyümesini sürdürdü. Türkiye genelinde 200’den fazla şubesiyle milyonlarca tüketiciye hizmet veren firma, lezzetini ödüllerle taçlandırmaya devam ediyor.

Türkiye’nin öncü ve sembol markaları arasında
İki yüzü aşkın şubesiyle tüm Türkiye’de hizmet veren Pasaport Pizza Genel Müdürü Mükremin Özdemir, “İtibar Akademisi tarafından akademik bakış açısıyla 2011 yılından beri gerçekleştirilen marka algısı ve derecelendirme endekslerinde yer alan veriler değerlendiriliyor. Değerlendirmeye göre ürün ve hizmet kalitesi, yönetim performansı, algılanan marka değeri ve müşteri memnuniyeti ekseninde hem sektörünün hem de ülkemizin öncü ve sembol markalarından biri olarak derecelendirildik. Bu başarıyı ilan etmekten gurur duyuyoruz,” şeklinde konuştu.

Müşteri Memnuniyeti Endeksi’nin lider markası
Müşterilerini en çok memnun eden markalar arasında Pasaport Pizza da yerini aldı. Beykoz Üniversitesi’nin akademik desteği ile Türkiye İtibar Akademisi tarafından bu yıl ilk kez yayımlanan, 26 bölgede ve 72 ilde 15 bin kişi ile görüşülerek gerçekleştirilen Müşteri Memnuniyeti Endeksi’nde, Pasaport Pizza ‘’Müşteri Memnuniyeti Endeksi’nin Lider Markası’’ seçildi. Lider Marka seçilen Pasaport Pizza’nın Genel Müdürü Mükremin Özdemir, alınan ödüllerle ilgili olarak tüm pizza severlere, iş ortaklarına ve bayilere teşekkür etti.
https://pasaportpizza.com/