CHICKEN PROJECT

ŞİMDİ CHICKEN PROJECT ZAMANI!

Chicken Project tüm dünyada ve ülkemizde popüler olan Fried Chicken kültürünü, özel tarifleri ve kendine has “Amerikan Sokak” konseptiyle geniş kitlelere ulaştırmak amacıyla kuruldu. Lezzetli ve güzel bir tavuğun “iyi bir proje” işi olduğu vizyonuyla yola çıkan marka, ismini de bu vizyondan ilham alarak seçti. Chicken Project, tüm yenilikleri takip ederek, “sektörde yüksek kalite ve hizmet” amacıyla çıktığı yolda, ürün yelpazesini her geçen gün artırarak Fried Chicken kültürüne yeni bir soluk getiriyor. Özel çıtır formülü ve her biri el yapımı soslarıyla Chicken Project 2021 yılından bu yana, “Şimdi Chicken Project Zamanı” sloganıyla ürünlerini geniş kitlelere sunuyor.

Günlük taze göğüs eti kullanılan Burger ve Tenders ürünlerini uzun Ar-Ge araştırmaları sonrası hazırlanan yağ çekmeyen özel çıtır formülle pişiren Chicken Project, tamamı kendi üretimi olan sekiz farklı sosla sektördeki diğer markalardan bir adım önde olduğunu kanıtlıyor. Markasının ve lezzetinin tüketiciyle buluşacağı doğru ve karlı lokasyon seçimleriyle şubeleşme sürecinde hızlı bir ilerleme kaydeden Chicken Project, Türkiye’de ve yurt dışında hızla büyümeyi hedefliyor. Düzenli eğitim programları ile ekibinin hem ürün hem de servis konusunda bilgi ve donanımını sürekli geliştiren marka, müşteri memnuniyeti konusunda sürdürülebilir bir gelişime imza atmak istiyor.

Chicken Project Franchising
Üsküdar Altunizade’de 2021 yılında açılan ilk şubesiyle özel lezzetlerini beğeniye sunan Chicken Project, Ataşehir şubesiyle Franchising sürecini başlattı. Haziran ayı sonunda Bakırköy, Bağdat Caddesi ve Kavacık şubesi ile restoran sayısını 5’e çıkartacak olan marka, karşılıklı güven ortamını sağlayarak, itibarlı ve karlı bir iş modeli ile Türkiye ve yurt dışı büyüme planlarını aralıksız sürdürüyor. Tüm dünyada popüler olan Fried Chicken kültürünü, yüksek kalite, yaratıcılık ve iyi hizmet ile birleştirerek sektörün amiral gemisi firmalarından birisi olmayı amaçlayan Chicken Project, rekabetin ve büyümenin süreklilik gerektirdiği gıda sektöründe, her zaman birinci sınıf ürün ve hizmet sağlamak için yorulmadan çalışmayı kendisine ilke ediniyor.
 

Özel çıtır formüllü lezzetler
Her biri kendi özel çıtır formülü ve soslarıyla hazırlanan ürünleriyle Chicken Project, yenilikleri takip ederek, Black Secret Burger, Secret Burger, X Burger, Tenders, Wings, Top Secret Menü ve soslarını en iyi şekilde müşterilerine sunmaya devam ediyor.
https://www.chicken-project.com/