MARMARİS BÜFE

“Marmaris Büfe 1964, Yüksek Kar Marjı ile Yatırımcılardan İlgi Gören Bir Markadır”

Tescilli markaları ve tanınmış yüzüyle Marmaris Büfe 1964, güvenilir marka imajını geçmişten günümüze aralıksız sürdürüyor. Pandemi ortamında dahi şube sayısını artıran ve yüksek kâr marjıyla yatırımcılardan ilgi gören Marmaris Büfe 1964 ve Franschise sistemi hakkında Mustafa Sargın ile konuştuk.

Franchise sisteminde kazandıran bir marka olmak adına, Marmaris Büfe 1964 olarak yatırımcılara sağladığınız desteklerden söz eder misiniz?
Mustafa Sargın: Marmaris Büfe 1964 ailesi olarak, Franchise sistemiyle bizlere katılmak isteyen yatırımcılarımıza, mimari proje, çalışan personel eğitimi ile eğitim sonunda verilen sertifika ve toptancılardan ürün tedarik desteği sunuyoruz. Bununla birlikte her türlü ihtiyaçlarında ulaşılabilir olmayı garantiliyoruz. İmalathanemiz, ürünlerimizi tüm şubelere günlük olarak servis yapmaktadır.

İstanbul, Bursa ve Aydın’da şubeleri bulunan Marmaris Büfe 1964’ü 2022 yılı içinde hangi illerde göreceğiz?
Ülkemizde 2022 yılında talebi artan illerimiz doğuda Diyarbakır, Urfa; Karadeniz’de ise Trabzon, Rize ve Ordu oldu. Ülke dışında da Azerbaycan talep açısından birinci sırada bulunuyor.

Franchise sisteminde kazandıran bir marka olmanın hem marka hem de yatırımcı açısından avantajları ve önemi nedir?
Tescilli markalarımız, belgelerimiz ve tanınmış yüzümüzle 1964 yılından bu yana hijyene ve katkısız ürün imalatına önem vermekteyiz. Bu da Marmaris Büfe 1964’ü güvenilir bir marka yapmıştır. Bugün Marmaris Büfe 1964, ellinin üzerinde şubesinin yanı sıra Pandemi ortamında dahi şube sayısını artıran ve yüksek kâr marjı ile yatırımcılardan ilgi gören bir markadır.

Son olarak eklemek istedikleriniz nelerdir?
Marmaris Büfe 1964, müşteri memnuniyetini arttırmak için 2017 yılında yaptığı çalışmayla menü ve
broşürlerine gramaj bilgilerini eklemiştir. Bununla birlikte, 2019 yılında yürürlüğe giren yeni etiket tebliğine bağlı olarak kalori ve enerji değerlerini müşterilerinin bilgisine sunmuş ve yine ‘ilk’ler arasına ismini yazdırmıştır.