TAB GIDA

Tab Gıda’dan Yatırımcılara Avantajlı Yatırım Fırsatı

Türkiye’nin hızlı servis restoran zinciri sektörü lideri TAB Gıda, kurduğu benzersiz gıda ekosisteminden yararlanmak ve işini büyütmek isteyen yatırımcıları bekliyor.

Türkiye’de Burger King®️, Sbarro®️, Popeyes®️, Arby’s®️ gibi dört global, Usta Dönerci®️ ve Usta Pideci®️ gibi iki yerel markayla faaliyet gösteren TAB Gıda, tamamı Türkiye’de kurulu benzersiz gıda ekosistemi sayesinde yatırımcılara cazip işletme modelleri sunuyor. Gıda işletmeciliği konusunda benzersiz bir gıda ekosistemine sahip olan TAB Gıda, bünyesindeki markalara yatırım yapmak isteyen yatırımcılara tedarik zinciri yönetimi, operasyon ve pazarlama alanlarındaki tecrübesinin yanı sıra satın alma gücünden faydalanma imkanı sunuyor. Yenilikçi ve verimli iş modelleriyle yatırımcısını destekleyen şirket, sahip olduğu et, salata, ekmek ve patates fabrikalarıyla da yatırımcılara avantajlı fırsatlar sunuyor.

“Kontrollü büyümek isteyen girişimcileri bekliyoruz”
Yatırımcılara sundukları avantajlı franchise fırsatları ile sektöre yön vermeye devam ettiklerini ifade eden TAB Gıda Franchise Direktörü Erman Engiz, sahip oldukları ekosistemin kapısını ardına kadar yatırımcılara açtıklarına dikkat çekti. Risk almadan kontrollü büyümek isteyen girişimcileri beklediklerini belirten Engiz, “Franchise sistemi aslında bir yatırım. Bu sistemle girişimcilere, standartları belirlenmiş, marka stratejisi, konsepti, ürünleri belli olan bir markaya yatırım yapma fırsatı sunuluyor. Oluşturulan çalışma prensiplerine uyulduğunda da bu sistem girişimcilere sürdürülebilir bir büyüme sağlıyor. İşin özü siz değer yaratan bir iş modeline yatırım yapıyor, sonrasında da bu iş modeli ile müşterilere ürün ve hizmet sunarak yaptığınız yatırımın karşılığını alıyorsunuz. Biz de TAB Gıda çatısı altında hizmet veren Burger King®, Popeyes®, Sbarro®, Arby’s®, Usta Dönerci® ve Usta Pideci® markaları için yatırımcılarımıza kendilerine özel, avantajlı işletme modelleri sunuyoruz. Çeyrek asrı aşan deneyimimizden faydalanarak gıda sektörüne sağlam bir giriş yapmak veya işini büyütmek isteyen tüm girişimcileri bekliyoruz.” dedi.

“Girişimcilere iki alternatif: İster Anahtar Teslim İster Kendin Yap” TAB Gıda markalarında yatırım maliyeti restoranın yerine, tipine, bulunduğu konuma ve büyüklüğüne bağlı olarak değişiyor. TAB Gıda yatırımcılara iki ayrı opsiyon sunuyor. Birinci opsiyon AVM dışında yer alan restoranları kapsıyor ve yatırımcılar dilerse inşaat ve ekipman yatırımını kendileri üstleniyor. İkinci opsiyonda ise yatırım tamamen TAB Gıda tarafından yapılarak anahtar teslim modeliyle hayata geçiriliyor. Detaylı Bilgi ve Başvuru için: Bilgi ve başvurularınız için www.tabgida.com.tr/tr/franchising/genel-bilgi linkini inceleyebilir ya da tabfranchise@tabgida.com.tr mail adresinden bilgi alabilirsiniz.