Akıllı Dijital Kartvizit: Goosmartcard

Goosmart Yatırım Pazarlama A.Ş. markası olan Goosmartcard akıllı kartvizit, tüm bilgilerinizi dijital ortamda paylaşma imkânı sağlıyor. Yenilikçi, çevreci ve şık temaları ile dikkatleri üzerine çeken Goosmartcard, müşterilerinizle hızlı ve etkileyici bir şekilde iletişim kurmanızı kolaylaştırıyor.

Birçok özelliği ile her sektördeki müşterilerinize, kendinizi ve işinizi çok daha etkili bir şekilde prezente etmenizi sağlayan Goosmartcard akıllı kartvizit, profesyonel hayatınız için ekstra bir katma değer yaratıyor. Akıllı kartınızı her marka mobil telefonda uygulayabilir, diğer ekrana yaklaştırarak sizin daha önce belirlediğiniz tüm bilgileri tek bir sayfada NFC teknolojisi ile paylaşabilen sistemi kullanabilirsiniz. Böylece akıllı kartvizitiniz ile tüm iletişim bilgilerinizi istediğiniz kişiyle anında paylaşabilirsiniz.

Goosmartcard nasıl çalışıyor?
goosmartcard.com adresi üzerinde gerçekleştireceğiniz üyeliğiniz ile demo ve ücretsiz olarak dijital kartvizitinizi oluşturabilir, kart tipini seçebilir ya da kendiniz tasarlayabilirsiniz. Üyelik panelinden kartvizit bilgilerinizi doldurabilir ve kartınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Goosmartcard’ın özellikleri:
Yalnızca izin verdiğiniz bilgileri, izin verdiğiniz kişilerle paylaşabilirsiniz. Çift profil ile iş veya özel profil oluşturup kullanım alanlarına göre kartvizitinizi paylaşabilirsiniz. NFC ya da QR kod teknolojisiyle kartvizitinizi temasız olarak paylaşabilirsiniz. Tüm sosyal medya profil bilgilerinizi ekleyip kartvizitinizle birlikte paylaşabilirsiniz. Detaylı bilgi ve üyelik için goosmartcard.com adresini ziyaret edebilirsiniz.