UFRAD Üyeleri Orıent By Gönül Kahvesi Ev Sahipliğinde Bir Araya Geldi

UFRAD üyeleri Getir Firması’nın katılımlarıyla Orient By Gönül Kahvesi ev sahipiğinde bir araya geldi. Sektörel güncel gelişmelerin değerlendirildiği Yuvarlak Masa toplantısına Getir firması Franchise Geliştirme Direktörleri, Müdürleri ve Uzmanları katılım sağladı. Franchise Geliştirme Direktörü Erhan İnanılır markanın başarı hikayesini katılımcılarla paylaştı.

UFRAD Franchising Derneği Yönetim Kurulu ve Yuvarlak Masa toplantıları Yönetim Kurulu Üyesi Kemal Yardımcı, Gönül Kahvesi ev sahipliğinde Hilltown AVM Orient By Gönül Kahvesi’nde 24 Mart Perşembe günü gerçekleştirildi. Sektörel güncel gelişmelerin değerlendirildiği Yuvarlak Masa toplantısına Getir firması Franchise Geliştirme Direktörleri, Müdürleri ve Uzmanları katılım sağladı.

Franchise Geliştirme Direktörü Erhan İnanılır markanın başarı hikayesini katılımcılarla paylaştı. Marka işbirlikleri, sorunlar ve çözüm önerilerinin istişare edildiği toplantıda tüm sektör paydaşlarına Franchise konsept ve sistemleri konusunda bilgi ve deneyim alışverişi yapacakları bir network imkanı sağlandı. Akşam yemeği eşliğinde gerçekleşen Yuvarlak Masa toplantısı Genel Başkan Doç. Dr. Mustafa Aydın’ın ev sahipliği için Gönül Kahvesi Kemal Yardımcı’ya ve Getir firmasına katılımları münasebetiyle plaket takdimleri ile sona erdi.