Hazır İş Arayanlar İşiniz Hazır!

Türk Barter; markasını temsil edebilecek, kazanmayı ve kazandırmayı seven, ülkemizin ticari potansiyelini il bazında yükseltebilecek akıllı girişimcilerle, ticari kurumsal üyelerini bir araya getirerek iş ortaklıkları kuruyor.

Barter ticaret sistemini ülkemize kazandırarak liderliğini sürdüren, bu konudaki tüm altyapı çalışmalarını tamamlayan ve ekonomiye yeni bir soluk getiren Türk Barter; ülke genelinde Franchise ağını genişletiyor. Sunduğu yeni çözümlerle Türk iş adamının çözüm ortağı olan Türk Barter, Türkiye’nin ticari potansiyeli yüksek il merkezlerinde yeni ekonomi Barter Sistemi’ni temsil edebilecek ve ekip kurabilecek girişimcilerle iş ortaklığına gidiyor.

Şimşek: “İşiniz ve Kazancınız Hazır”
2021 yılında 27. yaşlarını kutladıklarını belirten Türk Barter Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Mehmet Sırrı Şimşek; “Franchise çalışmamı  sayesinde nakit tasarrufu sağlayan, bilinen en ucuz finansman kredisi olarak kullanılan, işletmelere hem kriz dönemlerinde hem de sağlıklı ekonomilerde yeni açılımlar sunan Barter Ortak Pazarı’nın daha geniş kitlelere ulaştırılmasını sağlayacak ve ülkemiz iş dünyasının önündeki engelleri kaldıracağız. ‘Barter Franchise’ modelini uygulayan Türk Barter’ın sunduğu en büyük fayda, franchise’ların Barter Ortak Pazarı’na kazandıracakları üye şirketlerine özel proje hazırlamak olacaktır. Türk Barter teknolojiyi en üst düzeyde kullandığından Barter Franchise’lar da Türk Barter’ın kendi üye firmaları arasında kurduğu iletişim sistemleri ve interaktif web sitesi ile verimliliğini ve karlılığını süratle arttıracaklardır. Biz bu sistemle Anadolu ile İstanbul arasında tam bir köprü kuracağımızı ve bu köprüyü tam anlamıyla kurduktan sonra Avrupa’ya birlikte açılacağımıza inanıyoruz,” şeklinde ifade etti.

Franchise’lara Tam Destek
Türk Barter’ın Franchise’larına sağladığı destekler ve sunduğu faydalar:
➤ Türk Barter’ın işletme sistemine ait teknik bilgi, doküman, el kitapları ve prosedürleri kullanma imkanı
➤ Kalifiye personel bulma, işe alma ve eğitim desteği
➤ Mali, ticari ve personel konularında destek alma
➤ Türk Barter’la ortak hareket ederek, işletmenin karşılaşacağı risk ve işletme sorunlarını minimum düzeye çekme
➤ Türk Barter’ın araştırma ve geliştirme projelerinden yararlanma
➤ Kuruluşundan yer seçimine kadar tüm çalışmalarında destek alma
➤ Yerel tanıtım ve büyük açılış kampanyalarının yapılması
➤ IT/MIS, CRM, PR, pazarlama, trade broker’lık, operasyonel işlem, kredilendirme, risk yönetimi konularında eğitim verilmesi ve standart getirilmesi
➤ Eğitim, reklam, tanıtım, malzeme ve promosyon etkinliklerinde destek alınması
➤ Dünya Barter Birliği – IRTA- üyesi olarak, uluslararası standart ve kalitenin garanti edilmesi
➤ Yeni teknoloji ve iş organizasyonları ile tanışma fırsatı