Franchise Dünyası Dergimizin Yeni Sayısı

Franchise Dünyası dergimizin yeni bir sayısında sizlerle tekrar buluşmaktan memnuniyet duymaktayız.
Yoğun çalışmalarımızın devam ettiği 2018 yılında önemli başarılara imza atmaya devam ediyoruz. Türkiye’deki franchising sistemini çok daha sağlıklı, doğru ve güvenilir bir platforma taşıyoruz.
62 ülkenin üyesi olduğu Dünya Franchise Konseyi-WFC, 15 Ülkenin üyesi olduğu Asya Pasifik Franchise Konfederasyonu-APFC üye ülke derneklerini ve üye Franchise markalarını bir araya getiren yıllık toplantıları UFRAD Franchising Derneği ev sahipliğinde 9-13 Ekim 2017 tarihleri arasında İstanbul’da büyük bir başarıyla gerçekleşti. Eş zamanlı gerçekleşen Dünyanın en büyük Franchise Fuarlarından olan Uluslararası Franchising Fuarımız ile birlikte, Dünya markalarını ve önde gelen yatırımcıları bir araya gelerek markalarımızı ve Türkiye pazarını en etkin şekilde Dünya’ya tanıtma fırsatı bulduk. Bu başarı sadece Derneğimizin değil, Ülkemizin ve güçlü Türk ekonomisinindir, gurur duyuyoruz...
Dünya Ekonomi Zirvesi 2017 sonunda Türk markaları 60 ülkenin yatırımcıları ile bir araya gelme, ikili görüşmeler yapma markalarını tanıtma fırsatı buldu. Bunun yanında dünyanın önde gelen markaları da ülkemiz pazarı hakkında detaylı bilgiye sahip oldu ve Türk yatırımcıları ile işbirlikleri yapma fırsatları yakaladılar.
2018 yılında ise Ekim ayında, gene Fuarımızla eş zamanlı olarak Avrupa Franchise federasyonu toplantısını Ülkemize taşıyacağız. Avrupalı yatırımcılar ve markaları ile bir araya gelerek yeni fırsatlar, yeni yatırımlar ve işbirlikleri geliştireceğiz.
Aylık yuvarlak masa toplantılarımız, Franchise Akademimiz, sürekli yayınlarımız, sektörün doğru büyümesi ve gelişimi için aralıksız devam eden çalışmalarımız artarak önümüzdeki dönemde de devam edecek. Sizlerin desteği ve katkıları ile Derneğimiz ve sektörümüz ekonominin önemli çarklarından biri olarak yoluna devam edecektir.

Sevgi ve Saygılarımla,
Dr. Mustafa AYDIN
Ufrad Başkanı