Franchise Dünyası Dergimizin Yeni Sayısı

Sevgili Dostlarım,

Franchise Dünyası dergimizin yeni sayısında sizlerle buluşmanın gururunu taşıyoruz. Franchise sektöründeki en yeni gelişmeler ve haberler ile bir kez daha sizlerin karşısındayız. Ulusal çalışmalarımızın da hızla devam ettiği bu dönemde Uluslararası platformlarda da etkin olarak faaliyet gösteren derneğimiz Dünya Franchise Konseyi, Asya Pasifik Franchise Konfederasyonu ve Avrupa Franchise Federasyonu toplantılarında Türkiye’nin ekonomik gücünü ve markalarımızın global başarılarını Dünya Franchise Dernekleri ile paylaşmaya devam etmekte.
UFRAD’ın desteklediği Bayim Olur Musun Franchising ve Markalı Bayilik Fuarı her yıl Türk ve Dünya markalarını yurtiçi ve yurtdışı girişimcilerle bir araya getirmesi açısından önemli bir platform. Hem Türkiye pazarını, hem de Franchise vermek isteyen markaları etkin bir şekilde uluslararası girişimcilere tanıtma fırsatı sunmaktayız. Bu noktada Franchise vermek isteyen markalar, bu tür etkinliklerle çok sayıda yerli yabancı girişimcileri bir arada değerlendirerek, marka değerlerine ve büyüme stratejisine uygun hareket edebilecek girişimciler arasından seçim yapabilmekte. Franchise vermek isteyenle girişimcinin ikili görüşmeler yapması, birbirlerini tanımaları, iş birliği potansiyellerini görmeleri, iş ortaklığının temellerini ortaya atmaları açısından büyük faydaları bulunmakta. 10-13 Ekim 2019 tarihlerinde her yıl olduğu gibi dünyanın en büyük Franchise fuarlarından olan fuarımızda ülkemizin ve dünyanın lider markalarını yatırımcılarla buluşturacağız. Hepinizi fuara katılmaya, markanızın gücünü ulusal ve uluslararası yatırımcılara sunmaya davet ediyoruz.
Kararlılık ve heyecanla yürüttüğümüz çalışmalarımıza, aynı hızda devam edecek ve daha birçok başarılı projeler ile karşınıza çıkacağız. Ülkemizin ve Franchise sistemi içinde faaliyet gösteren tüm firmaların başarılı ve verimli yarınlara doğru yol alması hedefiyle sürdürdüğümüz yoğun çalışmalarımız süresince sizleri aramızda görmek ve başarılarımızı sizlerle paylaşmak en büyük ödülümüzdür.
Gelecek sayımızda tekrar görüşmek üzere sağlık ve mutluluk dileklerimi sunarım…