Kıymetli Dostlar

Kıymetli Dostlar,
Franchise Dünyası dergimizin yeni sayısında sizlerle tekrar bir araya gelmekten mutluluk duymaktayız.
Daha önce hiç tecrübe etmediğimiz zorluk ve sıkıntılarla sınandığımız 2020 yılını UFRAD ailesi olarak birbirimize destek olarak ve çözümler üreterek atlatıyoruz.

2020 yılında maalesef tüm Dünyanın etkilendiği Covid 19 salgını ile UFRAD olarak bizler de sektörde yaşanan sorun ve çözüm önerilerini ilgili mercilerle paylaşarak markalarımıza sadece yurtiçinde değil global düzeyde de “markalaşma” fırsatı sağlıyoruz. Birçoğuna olumlu dönüşler ve uygulama kolaylıkları sağlanmasına UFRAD olarak vesile olduğumuz için çok mutluyuz. Bu dönemde hem kamu, hem sektör paydaşları hem de üyelerimiz ile çok yakın temasta olarak, hazırladığımız raporlar, webinarlarımız ve istişare toplantılarımız ile markalarımızın sesi olduk. 2021 yılında da çalıştaylarımıza, yönetim kurulu toplantılarımıza, yuvarlak masa toplantılarımıza hız kesmeden devam etmek, sektörel araştırma ve raporlar ile ilgili kamu kuruluşlarına bilgi sağlamak ve UFRAD Franchise Akademisi ile sektörümüzün ihtiyaç duyduğu çeşitli eğitimleri sunmak her yıl olduğu gibi öncelikli hedeflerimiz arasındadır.

52 ülkenin üyesi olduğu Dünya Franchise Konseyi-WFC ve 15 ülkenin üyesi olduğu Asya Pasifik Franchise Konfederasyonu-APFC geçmiş Dönem Başkanlıkları, Avrupa Birliği Üyesi ve Üyelik sürecindeki ülkelerin üyesi olduğu Avrupa Franchise Federasyonu-EFF Yönetim Kurulu üyeliği gibi üst düzey uluslararası görevlerimizin yanında; Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu – DEİK Kurucu Kuruluş Üyeliği, TİM, MUSIAD, TUSIAD ve benzer kuruluşlarla sektörel kurul üyelikleri ile Franchise markalarını bir araya getiren Derneğimiz ve Dünyanın en büyük franchising fuarlarından biri olan, Bayim Olur musun Franchising Fuarımız 25-28 Kasım 2021 tarihleri arasında CNR Fuar Merkezinde ziyaretçileri ile buluşarak Türkiye pazarını Dünya’ya tanıtma fırsatı
sunmaya devam edecek. Sizleri de bu yolculukta her daim yanımızda görmekten mutluluk duyuyoruz…
Hepinize sağlık ve başarı dolu günler diliyorum.
Sevgi ve Saygılarımla,