JUST CHIK'N

‘’Tavuğun En Lezzetli Hali’ sloganıyla günden güne yaygınlığını arttıran Just Chik’n en son şubesini M1 Adana Avm’de faaliyete geçirdi.
Yeni şube ile ilgili görüşlerini paylaşan ve M1 Adana’da yatırımcılarımızla birlikte şube açmaktan dolayı son derece mutlu olduğunu söyleyen Just Chik’n Kurucusu Mehmet Aydınlar, “Modern ve yenilikçi karakteriyle, kalite ve hijyenden ödün vermeyen bakış açımızla 2015 yılında Just Chik'n markamızın temellerini attık. İlk günden bu yana zoru başarma azmimiz, altyapıya verdiğimiz önem ve yerelden çıkıp kurumsallaşarak ulusal bir marka olma hedefiyle şube sayımızı 6'ya çıkarttık. Bu başarılı başlangıç ile Just Chik’n markası olarak markamıza gelen franchise talepleri günden güne artıyor ve şuan meyvelerini topluyoruz. Kurulduğumuz günden bu yana ulusal alanda tanınan bir lezzet markası olma hedefiyle franchise altyapı çalışmalarımızı tamamladık. Kolay yönetim ve ustaya bağlılığı ortadan kaldıran bir sistem ve bu sistem ile gelen yatırımın yüksek hızda geri dönüşü temellerini kurarak “kazan - kazan” mantığıyla mutlu bir franchise ağı ve bununla beraber mutlu ve büyük bir aile olmak bugün en büyük dileğimiz” ifadelerini kullandı.

Sağlıkla, Lezzetle, Afiyetle
Tavuğun son derece sağlıklı bir besin kaynağı olduğunun altını çizen Aydınlar, beyaz et çok değerli bir besin kaynağı ayrıca uzun tabaklarda makarna ve salata ile birlikte sunumlarımızla protein, karbonhidrat ve vitamin bakımından son derece sağlıklı bir besin deposu halini alıyor” dedi.

Günlük Değil Anlık Tazelik
Konuşmasına devam eden Aydınlar “Just Chik’n markasının diğer fast food konseptlerinden öne çıkan en önemli özelliklerinden bir tanesi kuşkusuz “kişiye özel pişen yemek” kavramıdır. Siparişin alınması sonrasında başlayan pişirme süreci ile sonunda “günlük değil anlık tazelik” ilkesi ile çok daha lezzetli ve kıvamında tatlar müşteri ile buluşuyor ayrıca Açık mutfak konseptimiz ile tüm Just Chik'n ürünlerinin hazırlık ve sunum aşamalarını misafirlerinin yakından izleyebileceklerini söyledi.

21 Farklı Baharat
21 farklı baharatla harmanlayıp 12 saat marine edilen helal sertifikalı, MSG olmayan, doğal, daima taze tavuklarımızı, dünya mutfağının birbirinde lezzetli sosları ile buluşturan Just Chik’n, özel soslu Linguine makarna, yedi farklı taptaze yeşillik eşliğinde “tavuğun en lezzetli halini” her gün binlerce müşterilerine ulaştırdıklarının altını çizen Aydınlar Tüm Türkiye’de yatırımların devam edeceğini belirtti 

En Lezzetli Kazanç
Yatırımcısına kazançlı bir iş modeli sunan markanın ilk franchise şubesini Adana M1 AVM'de açtıktan sonra 2018 yılı sonuna kadar hedefi 12 şubeye ulaşmak. Just Chik’n franchising sisteminde, işletmecilik konusundaki tüm detaylar sizin adınıza düşünülmüş ve planlanmış. İşin başında durmanıza gerek kalmadan yönetebileceğiniz bir işletme modeli sunuyor.

Yatırımcı Just Chik'n mağazasının ihtiyacı olan tüm bilgileri gerek bilgisayarından gerekse akıllı telefonları üzerinden anlık takip edebilir. Günlük üretim ve tüketim bilgisi, ciro ve stok durumu, satış ve karlılık bilgileri, ürün satış karması, ürün reçeteleri ve personel bilgileri gibi gerekli tüm verilere Just Chik’n için özel yazılmış işletim programlarından erişilebilir. Ayrıca Just Chik'n Merkez franchising birimi de bu konuda bayi performanslarını sürekli takip eder. Haftalık - aylık, haberli - habersiz denetimlerinde sistem üzerinde satışları takip ederek karlılığın, verimliliğini arttırılması için sürekli şubeler için çalışmaktadır.

Just Chik’n lokasyon seçiminden başlayarak, anahtar teslim işletme kurulumuna kadar yatırımcıların yanında. Kullanılan çevrimiçi takip sistemi sayesinde cep telefonunuzdan dahi günlük raporlara ve kamera kayıtlarına stoklara satış analizlerine anlık olarak ulaşmanız mümkün. Just Chik’n, özellikle AVM ya da işlek caddelerde kolay yönetilebilir, ustaya bağlı olmayan, kurumsal altyapısı gelişmiş, yüksek müşteri memnuniyeti ile karlı bir iş kurmak isteyen yatırımcılara avantajlı bir franchise fırsatı sağlıyor.