Hot Döner

Hat Döner Yiyecek Gıda ve Ticaret A.Ş. yeni markası olan Hot Döner ile özel soslu HATAY dönerini dünya pazarına açıyor. Türkiye genelinde her gün büyüyün bayi ağı ile Hat Döner A.Ş'nin yeni hedefi Hot Döner markası ile dünya pazarında yer almak.
Türk mutfağının vazgeçilmezlerinden olan döneri, Hatay usulü sosla buluşturduk ve ortaya dayanılmaz lezzet “özel Hatay soslu döner”i çıkardık. Türkiye’nin her bölgesinde açtığı şubelerle büyüyen ve “düşük maliyet karlı yatırım” mottosuyla pazarın büyümesine katkı sağlayan Hat Döner Yiyecek Gıda ve Tic. A.Ş, uluslararası pazar hedefleri doğrultusunda şubeleşmelerini Hot Döner markası ile devam ettiriyor.
Uzun yılların tecrübesini yeni neslin enerjisi ile birleştiren şirketimiz, formülü özel sosla hazırlanan Hatay usulü soslu dönerimiz, fast-food sektöründe zirveyi zorluyor.
Hatay Usulü Döneri Fast-Food sektöründe bir marka yapma fikri ilk defa 2010’lu yıllarda yerli müteşebbislerimiz tarafından ortaya koyuldu ve 2017 yılından itibaren şirketimiz yeni bir vizyon ortaya koyarak Hot Döner markası ile şubeleşme çalışmalarına devam etme kararı aldı .  
İşte Hot Döner lezzetinin formülü: Döner lezzet ve çeşitliliğini Hatay'ın meşhur yöresel odun ateşinde pişen Lavaş’ı ile buluşturmuş ve sırrı bizde saklı olan özel sosu ile zenginleştirerek Döner’in lezzetine lezzet katmıştır. Uluslararası bir dünya klasiği ve spesiyalitesi olan Döner Kebabımız, değişik şekillerde yorumlanarak farklı isimlerle sunulmaktadır. Türk Dönerini bölgesel bir lezzet olmaktan çıkarıp uluslararası bir marka haline getirmek; HOT DÖNER’in en önemli misyonudur.
Klasik dönere bambaşka bir bakış açısı ve zenginlik ile yaklaşan ve sürekli Ar-Ge çalışmaları ile yeni tatlarla ürün yelpazesini sürekli genişleterek hedef kitlesini büyütmeyi arzuluyor.
Özellikle yeni ürünümüz olan HOT FRIEDS, bizi diğer fast food döner firmalarından farklı bir yerde konumlandıracaktır. Kova tavuk, hamburger ,crispy, hot wings, wrap  gibi pek çok çeşidi diğer döner şubelerinde bulmak mümkün değildir.  Hot Frieds ile şubelerimize % 30 a varan gelir artışı planlanmaktadır.
Türkiye genelinde 80’nin üzerinde şube sayısı ile bayi ağını her geçen gün artıran Hot Döner’in yakın gelecekteki en büyük hedefi tüm illerde şubeleşmektir.