Uygun Fiyat, Hızlı Servis: Bursa İshakbey

Baydöner Restoranlarının sektördeki deneyimini arkasına alan Bursa İshakbey; geleneksel iskender ve döner lezzetini müşterilerine güvenli ve taze bir şekilde sunarak, fast food formatı sayesinde uygun fiyatlı ve hızlı servis prensibiyle müşterilerine hizmet vermektedir. Bursa İshakbey restoranları AVM’lerin yemek katlarında 50-80 metrekare, caddelerde ise 100-120 metrekare aralığında alanlarda sahip olduğu self servis şube modeliyle küçük metrekareli alanlara sığarak inşaat, ekipman, işçilik gibi yatırım kalemlerini minimum seviyelerde tutmayı başarmaktadır.

Buna paralel olarak ürün satış fiyatlarını da uygun seviyelerde sağlayarak, toplumun büyük bölümüne hitap etmektedir. Pandemide kafe ve restoranların yeniden açılma dönemlerinde hızlı ve pozitif şekilde müşteri sayılarına ve satış cirolarına tekrar ulaşan Bursa İshakbey, bu zorlu dönemde de başarılı bir sınav vermiştir. %3 royalty oranı belirleyen Bursa İshakbey, franchise yatırımcılarına restoranın açılış hazırlıkları sürecinde ve açılışın ilk gününden itibaren yoğun destek hizmetleri sağlamaktadır. Yeni ürün inovasyonu, pazarlama, satın alma, lojistik, eğitim, insan kaynakları, operasyon, kalite kontrol gibi alanlarda işletmecilerine destekler vermektedir.

Türkiye genelinde 14 ilde 22 şubeye ulaşan Bursa İshakbey, yatırımlarını kesintisiz bir şekilde
sürdürürken, şube sayısını arttırmaya devam edecektir. Bursa İshakbey, kendisini bu hedeflere uygun gören, yeniliklere, gelişime ve geliştirmeye açık, yatırdığı paranın geri dönüşünü hızlandırmaya katkı sağlayacak girişimcilerle iş birliği yapmayı hedeflemektedir.
https://www.bursaishakbey.com/