Hot Döner

YATIRIM 3'TE 1'İNE 9 AY FAİZSİZ TAKSİT İMKANI

Döner sektöründe, düşük ürün fiyatları ile satış yaparak sürümden kazanmaya çalışan firmaların yanı sıra, kaliteli ve pahalı ürün satan başka bir kesim daha var. Biz HOT DÖNER olarak, kendi üretimimiz olan et ve tavuk döneri en kaliteli hali ile son tüketiciye en uygun fiyatla satışa sürdüğümüz için daha farklı bir grupta yer alıyoruz.

35 yıllık başarılı geçmişiyle et piyasasında son derece itibarlı, kaliteyle özdeşleşmiş OKSİJEN ET firmasıyla aynı çatı altındayız. Kendimize özel doğal üretim tekniklerimizle, hiçbir katkı maddesi kullanmadan piyasanın en kaliteli, lezzetli ve hijyenik dönerlerini biz üretiyor ve bu tespitimizi tüketicilerimizden yoğun bir şekilde gelen geri bildirimlerle de pekiştiriyoruz. Çok fazla talep oluyor, çok fazla görüşme yapıyoruz, biz de daha detaylı analiz çalışmaları ile bayi adayımızı ve lokasyonu seçiyoruz. Hızlı büyüme amacında değiliz, hedefimiz daha dengeli ve sağlıklı büyümektir. Açtığımız şubelerin 10 yıldan daha uzun ömürlü olmasını sağlayacak şekilde, doğru noktalara doğru kişilerle, yatırımı 18 ayda geri döndürebileceğimiz planlamalar yapıyoruz.

Yeni bayi adayları için çeşitli destek kampanyalarımız var, Yatırım miktarının üçte birlik kısmını teminat karşılığı 9 ay vade farksız taksitlendirebiliyoruz. Döner işletmesi olarak çalışan iyi lokasyonda fakat işi zayıf olan no name şube sahiplerine de dönüşüm destek kampanyalarımız mevcut. Çok tecrübeli bir saha kadrosuyla çalışıyoruz. Güçlü bir Eğitim ve denetim sistemimiz var. Ürün standartlarını tamamıyla merkez olarak biz sağlıyoruz. Merkezi tedarik ve lojistik sistemiyle çalışıyoruz. Şubelerimiz kendi inisiyatiflerini kullanarak farklı satıcılardan standart dışı ürünler almıyorlar.

Biz HOT DÖNER olarak pandemi sürecini zarar görerek değil, fırsata çevirerek ciddi bir başarı ile sürdürüyoruz. Cirolarımız düşmediği gibi tam aksine yükseliş gösterdi. Biz paket servisi pandemi öncesinde de çok başarıyla yapan bir firmayız. Bu dönemde biz şubelerimizi yasaların müsaade ettiği çerçevede sürekli açık tuttuk. Kapatan veya paket servis yapamayan çok fazla restoran olduğu için çok farklı bir müşteri kitlesine kendimizi gösterme fırsatını yakaladık. Lezzetimiz ve servis kalitemizi deneyen bu yeni kitleyi elimizde tutmayı başardık. Dolayısıyla eski müşterilerimizin üzerine pandemi döneminde gelenler birleşti ve bizim yeni portföyümüzü oluşturdu.

Çoğu bayimizde ciromuzu iki katına çıkardık, hatta üç katına çıkardığımız şubelerimiz dahi oldu. Hali hazırda ayda 3 ile 4 şube açarak ilerliyoruz. Bu yıl hedefimiz 25 yeni şube açmaktı, 10 şube Batı Karadeniz ve 10 şube Trakya bölgesine 2 Master Franchise anlaşması yaptık. Hedefimizi güncelleyerek 45 yeni şube olarak belirledik. Böylelikle 2021 yılını %80 büyüme ile tamamlamış olacağız. 2022 yılında master franchise görüşmelerini devam ettirdiğimiz Azerbaycan, Hollanda, Rusya, Belçika ve Afrika ya açılmış olmayı hedefliyoruz.
HOT DÖNER YATIRIMINIZ 18 AYDA GERİ DÖNER.
https://www.hotdoner.com/