Pizza Station Hikayesi

20 yıllık yurt içi ve yurt dışı gıda, ticaret, ihracat, tekstil ve restoran işletmeciliği deneyimlerimizi ardımıza alarak 2017 yılında Global Food Station’ı kurduk. Restoran işletmeciliğinde yatırımcı tarafını yaşamış olmamız sistemimize büyük güç katmıştır. Franchise işletmelerimizin güvende olması ve yüksek karlılıklar sağlaması öncelikli ilkemiz olmuştur.

2 yılı aşkın sürede Ar-Ge çalışmalarımızı tamamlayarak 2019 yılı itibariyle franchise vermeye başladık. Bugün 5’i merkeze ait olmak üzere 9 restoran ile hizmet veriyoruz. Yurt dışında ilk adımı Irak ile başlattık ve master franchise sözleşmemizi imzaladık. Orta Doğu, ilerlemeyi düşündüğümüz ilk hedefler arasında. Marka değerimiz bizim en hassas olduğumuz noktalardan biridir. Kalite, lezzet ve sağlık bizim için en önemli unsurlardır.

Pizza Station Franchise Sistemi
İnsan sağlığını doğrudan ilgilendiren gıda sektörü, günümüzde çok daha fazla önem kazanmaya başlamıştır. Pizza Station olarak öncelikli ilkemiz insan sağlığını korumaktır! Bu sebeple pizzalarımızı tedarikçi ağından başlayarak, en kaliteli ürünleri kullanarak hijyen standartlarına uygun şekilde restoranlarımızda üretip tüketicisi ile buluşturuyoruz. Günlük hazırlanan hamurumuz ve kendimize özel formülümüz ile hazırladığımız özel pizza sosumuzu Pizza Station misafirlerinin beğenisine sunuyoruz.

Pandemi süreci ile birlikte Dünya hibrit çalışma sistemine geçmiş ve paket servisin önemi çok daha fazla artmıştır. Misafirlerimize hızı ve lezzeti bir arada sunuyoruz. Pizza Station olarak daima iş ortaklarımızın yüksek ticari kazanç elde etmeleri için çalışmaktayız. İşletme başarısının sürekliliğini sağlamak için planlama ve uygulamalar yapmaktayız. Bu nedenle Pizza Station, tüm sistemini Dünya standartlarına göre belirleyerek sürekli olarak geliştirmektedir.

Düzenli olarak çalışanlarımıza sektör, rekabet, uzmanlık, müşteri memnuniyeti ve belirlenen alanlarda eğitimler veriyoruz. Pizza Station olarak yatırımcılarımıza, kiralama, dekorasyon, mimari, pazarlama, satın alma, lojistik, tedarik, bilgi işlem, insan kaynakları, operasyon alanlarında tecrübeli ve profesyonel bir kadro ile destek sağlıyoruz. Ürün tedariki konusunda lojistik süreçleri dahil olmak üzere tüm süreci kendimiz gerçekleştiriyoruz. Operasyonel mükemmelliği ve lider pazarlamayı destekleyip markamız için sürekli güven oluştururuz. Yeni duraklarımızı seçerken uzman bir ekiple lokasyon analiz çalışmaları yapıyor ve bölgenin fizibilitesini çıkartıyoruz.

Mevcut lokasyonlar ile yeni açılacaklar arasında koruyucu sınır mesafesi konusuna dikkat edip farklı ticari bölgelerde olmasına özen gösteriyoruz. Sizleri de Pizza Staion ailesinde görmek ve birlikte büyümek istiyoruz.
https://www.pizzastation.com.tr/