KRAL TANTUNİ

“Tüm dünyada kabul görmüş olan en yaygın ve minimum risk ile çalışan franchise sistemi ile
çalışmaktayız. Sektörde çok uzun yıllardır edindiğimiz deneyim ve tecrübelerimizin bir sonucu olarak, yüksek standartlarda kaliteli hizmet anlayışımızı misafirlerimizle buluşturmaya devam etmekteyiz” diyen marka yetkilileri sorularımızı yanıtladı.

Markanızın kuruluş ve gelişim süreci hakkında bilgi verir misiniz?
Gıda ve Fastfood sektöründe, yenilikçilik anlayışıyla hizmet veren Kral Group Markası 2015 yılında Çorumda kuruldu. Uzun yıllardır sektörde edindiğimiz bilgi ve tecrübelerimizi sizlerle paylaşmaktan onur duymaktayız. Amacımız karşılıklı güven ortamında ticari ortaklığımızı oluşturup saygın, itibarlı ve karlı bir iş ile ticari ilişkilerimizi uzun yıllar devam ettirmektir. Kral Tantuni olarak bulunduğu lokasyonlarda güçlü organizasyonel yapısı ile misafirlerimize en yüksek ürün kalitesi hizmetini sunmaktayız.

Kral Tantuni sektördeki tüm yenilikleri takip ederek çatısı altında toplanmış ve yaptığı çalışmalarla meslektaşlarımıza ‘’yüksek kalite standartlarında hizmet’’ örneği olmayı başarmıştır. Şubelerimizde markamıza özel hazırlanmış Mersin Tantuni lezzetiyle müşterilerimize lezzetin ötesinde deneyim sunmaktayız. misafirlerimizle buluşturmaya devam etmekteyiz. Kısa sürede sektörde tercih
edilen markalar arasında yer alan, her geçen gün marka değeri yükselen “KRAL TANTUNİ” ile siz yatırımcılarımıza kalite standartlarımızdan ivaz vermeden hizmet vermeyi ve karşılıklı kazanmayı hedefliyoruz. Tüm dünyada kabul görmüş olan en yaygın ve minimum risk ile çalışan franchise sistemi ile çalışmaktayız. Çorum’dan başlayan yolculuğumuzu, ülkemizin tüm topraklarına yayma gayretimiz ilk günkü heyecanımızla devam etmektedir.

Sektörde çok uzun yıllardır edindiğimiz deneyim ve tecrübelerimizin bir sonucu olarak yüksek standartlarda kaliteli hizmet anlayışımızı misafirlerimizle buluşturmaya devam etmekteyiz. Kısa sürede sektörde tercih edilen markalar arasında yer alan, her geçen gün marka değeri yükselen “KRAL TANTUNİ” ile siz yatırımcılarımıza kalite standartlarımızdan ivaz vermeden hizmet vermeyi ve karşılıklı kazanmayı hedefliyoruz.

Franchise şartlarınız hakkında bilgi alabilir miyiz?
Girişimci bir ruh ve başarma tutkusu, İnsan yönetimi ve finansal yönetim tecrübesi olması ,Tercihen başarılı bir iş tecrübesine sahip ,Tüm zamanını ve gücünü Kral Tantuni Şube yönetimi için harcama isteği ve imkanı ,Kral Tantuni markasının gerektirdiği finansal olanaklara sahip olması , Kurumsal bir markanın sosyal kimliğini başarı ile taşıyabilme yeteneğine sahip , Tarafların
imzalayacağı franchise sözleşmesine sadık kalan, Cadde üzerinde (taşıt ve yaya trafiğine uygun ana caddelerde) Kalabalık yürüyüş alanları üzerinde veya Otopark kolaylığı olan Bahçe ya da teraslı Cephesi en az 5m Gerekli izinlerin alınmasında engel teşkil etmeyen yerler Mimari konseptimize projemize standartlarımıza uygun mekanlar.

Yatırımcılardan ne bekliyor ve onlara hangi konularda destek oluyorsunuz?
Kral Tantuni ile birlikte ulusal veya uluslararası standarda ve kaliteye sahip olunmaktadır. Kral Tantuni tarafından, franchise alan işletmeye eğitim hizmetleri ve uzman personel desteği sağlanmaktadır. Kaliteli personel bulma, işe alma ve yetiştirme konularında franchise veren işletmenin tekniklerinden yararlanılmaktadır. Mali, ticari ve personel konularında sağlanan destekle, teknik işlevlere ağırlık verilip başarı şansı arttırılmaktadır.Ortak hareket edilerek küçük işletmelerin karşılaşacakları risk ve işletmecilik sorunları minimize edilmektedir. Kral Tantuni’nin mali ve hukuk danışmanlarından yararlanılmaktadır. Kral Tantuninin sürekli olarak yaptığı araştırma ve geliştirme çabalarından yararlanılmaktadır. İşletmenin kuruluş aşamasında ve kuruluş yerinin seçiminde bilimsel tekniklerin kullanılması mümkün olmaktadır.

Franchising sistemi, girişimcinin yalnızlığını ortadan kaldırarak, kendi işini kurmanın getirdiği riskleri azaltmaktadır. İşletmeler için standart yönetim, muhasebe, satış ve stoklama fonksiyonları mümkün olmaktadır. Kral Tantuni’ye yapılan ödemeler, başlangıçta, yeni bir işin ön yatırımından daha fazla olmasına rağmen, denenmemiş bir iş için yapılacak hata bedellerinin toplamından azdır.
Kral Tantuni sektörün en iyi hizmetini sunma amacı ile kurulmuştur. Tecrübeli operasyon ekibimiz yapmış oldukları şube ziyaretleri ile tüm ihtiyaçlara ivedi çözüm bulmaktadır. Departmanlarımız sürekli gelişen ürün yelpazemizi ve temelinde yüksek hizmet standartları ile en iyi şekilde yönetip tüm çalışma arkadaşlarımıza bu bilgileri aktarmak için sürekli sizlerle çalışmaktadır.

Ürünlerimizin tamamı güvenilir, tesis kalitesi yüksek, dünya standartlarına uygun üretim yapan tedarikçilerimizden sağlanmaktadır. Profesyonel pazarlama yönetimiyle sürekli olarak desteklenen kurumsal iletişim alt yapısından faydalanma imkanı sunmaktayız. Uzaktan erişim ve takip sistemi ile hızlı ve anlık raporlara ulaşabilme imkanı sunmaktayız. Danışmanlarımız her daim şubelerimizin yanındadır.

Hangi bölgelerde büyümeyi hedefliyorsunuz?
İlk amacımız İstanbul başta olmak üzere yaya trafiğinin ve cadde üzerinde (taşıt ve yaya trafiğine uygun ana caddelerde) kalabalık yürüyüş alanları üzerinde veya otopark kolaylığı olan bahçe ya da teraslı, cephesi en az 5 metre, gerekli izinlerin alınmasında engel teşkil etmeyen yerler, mimari konseptimize projemize standartlarımıza uygun mekânlar ile tüm Türkiye’de büyümek istiyoruz.

Girişimciler neden bu alanda franchise almalılar?
Yiyecek içecek sektörünün öncelikli işlevi elbette ki: insanlara yiyecek içecek sağlamak, bir diğer değişle sunmaktır. Sektörün öncülü olarak kabul edilebilecek hanların, kervansarayların, manastırların olduğu çok eski zamanlarda, buralar bir yemek odası ile çok basit idi. Buna karşılık bugün yiyecek içecek temini çok daha karmaşık durumda. Bu bağlamda 500 odalı bir otel, yiyecek içecek servisinin yapıldığı bir kafe, bir gurme lokantası, havuz kenarı snack barı, oda servisi, birçok ziyafet odası ve on ayrı fonksiyonel mekanı kapsayabilir. Ve otel işletmelerinde oda gelirlerinden sonra %25-50 arası payla en fazla gelir getiren bölüm olarak kabul görmekte. Bu sebebledir ki Yemek sektörü hiçbir zaman bitemeyecek ve sürekli var olacak bir yatırım. Yiyecek üzerine yatırım yapmaları ve bunu güzel bir işletme ile yapmaları girişimciler için çok ama çok önemlidir.

Neden Kral Tantuni?
Kral tantuni geçmişten günümüze modern teknolojiyi kullanarak üretim yapan ve bu ürünleri Piyasada kabul görmüş nadir şirketlerdendir. Kral Grup ulusal düzeyde reklam çalışmaları, google ve sosyal medya destekleri ile adından sıkça söz ettirmeyi başarmış bir şirkettir. Franchise adaylarımıza en önemli tavsiye arkalarında duracak ve reklam çalışmaları ile profesyonel destek sağlayacak firmamızdan destek almaları olacaktır.
http://www.kraltantuni.com.tr/