Sektörden.com Bayilik Sistemi ile Türkiye’de Ticaret Ağını Genişletiyor!

Biz Kimiz?
Sektorden.com, 12 yıllık Ar-Ge çalışmasının sonucunda alıcı, satıcı ve dijital işletme satıcılarını bir araya getirmek amacı ile oluşturulan ilk dijital kaskolu satış platformudur. Türkiye’ de ve 15 ülkede ürün ve hizmetlerinizin kolay ve hızlı satışını sağlar. Anında Al Sat modeli ile hem kendi ürünlerinizi hem de dijital işletme satıcılığı yaptığınız ürünleri ya da hizmetleri satabilirsiniz. Hemen al modeli ve kaskolu girilen ilanları sektorden.com güvencesiyle gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

Sektörden.com nedir?
Sınırların olmadığı dijital dünyada, ticari anlaşmaların ve ticaretin bir tık kadar kolay olmasını sağlayan dijital satış platformumuzda satış hızını arttırıyoruz. Sektorden.com alıcıları ve satıcıları ücretsiz ilanlar ve ücretsiz üyelik yoluyla bir araya getiren dijital işletme satıcıları yoluyla ürün ve hizmet satmalarını ya da almalarını sağlayan dijital bir köprüdür. Sektorden.com Dünya’da dijital işletme satıcıları için kurulmuş olan ilk ve tek kaskolu alışveriş sitesidir.

Misyonumuz
Gomeed Bilgi Teknolojileri A.Ş. olarak dijital projelerle her geçen yıl ülkemize ve tüm global ticari kuruluşlara fayda sunmak ve bu kuruluşların ticari karlarını en üst seviyeye ulaştıran bir teknoloji firması olmaktır.

Vizyonumuz
sektorden.com’u dünya pazarındaki ilk global e-ticaret Türk markası yapmak. Avrupa ve A.B.D olmak üzere tüm dünyada aracılı alışverişin adresi haline getirmek için kazançlı global bir ticaret ağı kurmaktır.

Yeni Dünyanın Lideri Olmak İster misiniz?
Yeni Dünyanın lideri olacak olan sektorden.com, bölge bayileriyle global bir satış ağı kuruyor. Bayi ağımızda bizimle çalışacak olan iş ortaklarımıza sunduğumuz hizmetleri öğrenmek ister misiniz?

Bayiler hangi hizmetleri verir?
sektorden.com‘da dijital işletme paketlerimizden size uygun olanı seçerek üye olanlar kendi paketleri doğrultusunda site üzerindeki ilan verilmiş tüm ürün ve hizmetlerin satışını yapabilirler. sektorden.com bayileri de işte bu noktada bulundukları il sınırları içerisinde emlak paketi, otomotiv paketi, satış danışmanı paketi ve işletme paketi olmak üzere dijital işletme aboneliklerini satarlar. Emlak ve vasıta kategorisindeki ilanlar için alıcı üyeler satın almak istedikleri ilanların yanına gitmeden ekspertiz, yer gösterimi, araç kontrolü gibi hizmet paketlerini bayilerden satın alabilirler. İş dünyasının yeni simgesi haline gelecek olan Sectorcard dijital kart satışını gerçekleştirebilirler.

Nasıl Başvurulur?
Sektorden.com bayilik başvuruları son derece kolaydır. Hemen adınızı, soyadınızı, cep telefonunuzu ve e-posta adresinizi bize iletin, yetkililerimiz size bayilik detayları hakkında bilgilendirmede bulunsun. Mahallelere göre verilecek olan bayilikler ve bayilik şartları hakkında hemen başvurunuzu oluşturalım, siz de kârlı ticaretin konforunu sürün.
https://sektorden.com/