Popeyes The Chicken Sandwıch Şimdi İstanbul’da!

Enfes lezzeti için metrelerce kuyrukta beklenen Popeyes’ın eşsiz sandviçi “Popeyes The Chicken Sandwich” dünyadaki aynı lezzetiyle İstanbullularla buluşuyor, sınırlı süreyle satışa çıkan bu dünyaca ünlü lezzete yetişen tadına varıyor! Tavuğun en lezzetli hali Popeyes, Türkiye’de hızlı servis restoran zinciri sektörü lideri TAB Gıda bünyesinde hizmet vermeye devam ederken tavuk severleri lezzetiyle ikonik ürünlerle buluşturuyor.

TAB Gıda Lezzetlerine Kesintisiz Erişim Sürüyor Öncelikli sorumluluğu çalışanların ve lezzet severlerin sağlığı olan hızlı servis restoran zinciri sektörü lideri TAB Gıda, koronavirüse (COVID-19) karşı önlemlerini en üst düzeyde hayata geçiriyor. İlk günden itibaren #evdek®al hareketini destekleyen ve birçok uygulamayı hayata geçiren TAB Gıda markaları, kademeli normalleşme kararları çerçevesinde verilen talimatlardaki genel koşullara uygun olarak hizmet veriyor. Tıkla Gelsin® yenilenmiş mobil uygulaması veya www. tiklagelsin.com web sitesi üzerinden, Yemek Sepeti’nin online ve mobil kanallarının yanında, Ara Gelsin sipariş hattı, Getir ve Trendyol üzerinden güvenli bir şekilde siparişleri alıyor.

Online ve temassız olarak ödemesi yapılabilen ürünler, hijyen kuralları eksiksiz takip edilerek maske ile hazırlanıyor. Sipariş uygulamaları üzerinden ‘Siparişimi Kapıya As’ ve ‘Temassız Teslimat’ seçeneğiyle sosyal mesafe kuralına uyulurken, tüm paket servis siparişlerinde kullanılan ’Güvenli Paket’ uygulaması sayesinde, ürünlerin restorandan tamamen kapalı çıkması garanti altına alınarak en sağlıklı şekilde teslimatı gerçekleşiyor.