Elegance Parfüm Ortam Kokuları

Yeşil Elma Reed diffuser (ortam kokusu) ferah, yumuşak ve dengeli bir koku barındırdığı için sakinleşme sağlar. Elegance Yeşil Elma Kokusu sayesinde evinizde ya da ofisinizde özel bir kokuya sahip olabilirsiniz. Yeşil elmanın canlandırıcı kokusunu dengeli bir şekilde taşıyan bu özel ortam kokusu sayesinde mekandaki negatif enerjinin giderilmesine etki ederek, kendinizi daha iyi hissetmenize yardım edecektir.

Yeşil elma kokusu aynı zamanda ferahlatıcı yapısı itibariyle ortamda bulunan ve istenmeyen sigara, yemek gibi kötü kokuların da hızla dağılmasına etki etmektedir. Kullanımı itibariyle ortama hemen yeşil elmanın taze kokusunu yayacak olan ürün bu bakımdan her türlü alanda kullanıma uygundur.

Elegance Okyanus kokusu güneşli bir öğleden sonra plajda yürürken sizi yeniden canlandıran okyanus esintisinden ilham alınarak tasarlandı. Bir yer düşünün ki, orada sizin için yerçekimi yok. Sanki okyanusun tam ortasındasınız ve tüm endişelerinizden arınıyorsunuz, yeniden doğuyorsunuz... Okyanus Kokusu, odaklanma gücünü artırdığından dikkat dağınıklığı gibi durumlarda zihni güçlendirici etkisi bulunuyor. Öğrencilere ve yoğun çalışanlara tavsiye ediliyor. Stres azaltan koku diyebiliriz.