SUPER DUO, Süper İkili!

SUPER DUO ismi bir ikiliyi anlatıyor. Markanın ismi de bu tanımdan yola çıkıyor. Marka her anlamda ikililerden oluşmuş. İlk olarak üründe bir ikileme söz konusu, birisi tam otomatik yüksek basınçlı fritözlerde, on bir çeşit baharattan oluşan özel bir reçeteyle oluşturulan kaplama malzemesiyle kızartılan piliç ürünleri lezzeti, diğer tarafta özel bir ekmekle 200 gramlık dev hamburger köftesiyle ve tam anlamıyla gurme burger lezzeti. Yani piliç ve burger birlikte satılıyor.

Diğer yandan, müthiş gurme burgerleri tadabileceğiniz butik ürünleri, gerek self servisle gerekse dekorasyon anlamında bir fast food ortamında yiyebiliyorsunuz. Elbette bir diğer önemli özelliği de sosların ve içeceklerin sınırsız ve ücretsiz olması. Bir diğer ikili de yatırımcılardan kaynaklanıyor. İki Akhisar markası olan Köfteci Ramiz Grubu ile kuzu çevirmeyle yol restoranı olarak ünlenmiş Ziyafet Grubu bu projeyi birlikte tasarladılar. Bu ikilemeler ilk restoranların açılmasında da devam etmiş. İstanbul-İzmir Otoyolunun 320.km’sinde yer alan ve bu nedenle adı Oksijen 320 Otoyol Tesisi olan yolun her iki tarafında da karşılıklı olarak ikisi birden açıldı.

SUPER DUO, Ramiz Grubunun Akhisar’da bulunan modern et işleme tesislerinde üretilen kaliteli dana etlerinden burger köftelerini kullanıyor. On dört çeşit gurme burger ve gerçekten lezzeti kemiğine işlemiş piliç göğüs, piliç kanat, piliç but gibi kızartmalar SUPER DUO’nun tadılması gereken lezzetleri arasında.