Chıcky&Dany: Hızlı, Hijyenik, Lezzetli Ve Ekonomik

Chicky&Dany olarak farkımız ürünlerimizdir; İzmir’deki tesisimizde, global kalite standartlarına uygun ve markamıza özel olarak üretiyoruz. Hizmet vermeye başladığımız ilk günden itibaren, ilkelerimizden ödün vermeden çalışmaya devam ediyoruz. Türkiye genelinde yaygınlığımızı artırmak için markamızla birlikte sürekli gelişiyoruz. Son teknoloji et işleme tesislerimizde, her aşamada kontrolden geçirilen ve kayıtları tutulan etlerimiz uygun koşullarda saklanarak tezgahlarda yer alıyor. Üretimden, tedarik zincirine kadar her şeyde profesyonel ekiplerimizle çalışarak işimize kalite katıyoruz.

Chicky&Dany Franchise yatırımcılarımıza destek olmak adına lokasyona bağlı kalarak bölgesel reklam ve tanıtım desteğini; Türkiye’nin en iyi ajanslarıyla çalışarak yatırımcılarımıza sağlıyoruz. Pandemi döneminde yatırımcılarımızın yanında olabilmek adına ekonomik yatırım paketleriyle destek oluyoruz. Yatırımınızı yaklaşık 15 aylık kısa bir sürede amorti ederek, kar sağlamana olanak sağlıyoruz. Hem ekonomik hem de karlı bir kazanç olan Chicky&Dany Franchise ile yatırım fırsatlarından sende yararlan.

Türkiye genelinde 18 şubesiyle hizmet veren Chicky&Dany marka konumlandırmasını stratejik olarak planlamış ve kendini ispat etmiştir. Anahtar teslim Chicky&Dany Franchise şubelerimizi yatırımcılarımızla, kaliteli ve lezzetli ürünleri müşterilerimizle buluşturuyoruz. Kurumsal firmamızda, yüksek kalite anlayışımız ile ekonomik ve karlı yatırım sizleri bekliyor

Chicky&Dany şubelerimizde ürün çeşitliliğini maximum sayıda tutarak hem müşteri memnuniyeti sağlıyor hem de Franchise ortaklarımızın kazancını yükseltiyoruz. Şirketimizin helal et, gıda güvenliği yönetim sistemi ve kalite yönetim sistemi sertifikasıyla işimizi Türkiye standartlarında yapıyoruz. Yıllardır bilinen kalitesi, damaklara kazınmış lezzeti ve sunduğu karlı yatırım fırsatlarıyla kazandıran markayız. Standartlarımızı sürekli olarak daha iyiye götüren Chicky&Dany Franchise ile sende yatırımını yap, kazancını katla.