Şubat Ayında Ufrad Yönetim Kurulu Toplantısı Gerçekleşti

Yaşanılan pandemi süreci nedeniyle online olarak gerçekleştirilen UFRAD Şubat Ayı Yönetim Kurulu toplantısında gündemdeki konular hakkında görüş alışverişinde bulunuldu. Ayrıca EFF, WFC ve Pandemic Call toplantıları hakkında bilgi verildi.

Şubat ayı UFRAD Yönetim Kurulu toplantısında da ay içerisinde yapılması planlanan yol haritasındaki gelişmelerinin görüşüldüğü gündemin akabinde Avrupa Franchising Federasyonu-EFF-, Dünya Franchise Konseyi-WFCPandemic Call toplantıları hakkında tüm Yönetim Kurulu üyeleri bilgilendirildi. Yenilenen Avrupa Franchising Federasyonu web sitesinde UFRAD’ın organizasyonları ve etklinlikleri de yer alacak. Üyeleri için durmaksızın çalışmayı ilke edinen UFRAD Derneği, bir sonraki webinar konuları hakkında görüş alışverişinde bulundu.

Ayrıca UFRAD, sektör, franchise temsilcileri ve tüm ilgililere, basın bültenleri ve raporlarıyla bilgilendirmeye devam edecek. Pandemi süresince sektörel gelişmelerin sıklıkla masaya yatırıldığı toplantılarda, Şubat Ayı toplantısında da yer verildi. Avrupa’da oldukça ilgi çeken, başarılı bir şekilde ilerleyen ve bir sosyal girişimcilik yöntemi olan Sosyal Franchising Girişimciliği konusunda da bir proje başlatılacağı bildirildi. Toplantı tüm katılımcıların dilek ve temennileri ile sona erdi.