Ufrad Destekli 29. Bayim Olur Musun? Franchising ve Markalı Bayilik Fuarı Gerçekleştirildi

Medya Fors Organizasyonu ve UFRAD desteği ile düzenlediğimiz, 2020 yılı 29. Bayim Olur musun? Franchising ve Markalı Bayilik Fuarı, 25–28 Kasım 2020 tarihleri arasında CNR Expo’nun dünyaca ünlü “Food Istanbul” fuarıyla eş zamanlı olarak düzenlendi.

Pandemi sürecine rağmen, katılımcı firmalar görüşmelerinin olumlu Franchise anlaşmalarıyla sonuçlandığını ve ziyaretçi sinerjisinden memnun kaldıklarını belirttiler. Sektörün büyümesi için en önemli platformlardan biri olan Bayim Olur musun? 2020’de, 100’ü aşkın ülkeden gelen sektör profesyonelleri, fuardaki yerel ve uluslararası katılımcılarla buluştu. Ulusal markaların uluslararası arenada boy gösterebilmesi konusunda aracılık eden ve geçtiğimiz yıllarda önemli iş birlikteliklerine imza atan yabancı yatırımcılar da yoğun katılım gösterdi.

Binlerce yatırımcı adayı için fırsat kapısı aralayan fuarda, her yıl olduğu gibi bu yıl da UFRAD seminerleri ile katılımcı ve ziyaretçiler Franchise sistemi hakkında bilgilendirildi. Bu sene CNR Food İstanbul, CNR Ambalaj İstanbul ve Bayim Olur musun? fuarları dev işbirliği ile, 25- 28 Kasım 2020 tarihleri arasında gerçekleştirildi. Fuar, oluşturulan sinerjiyle birlikte, pandemi önlemlerinin başarısıyla uygulandığı bir ortamda, 39.564 profesyonelin ziyaretiyle sonuçlandı.

Media Force organizasyonu ve Ulusal Franchising Derneği (UFRAD) desteği ile 29 yıldır düzenlenen Bayim Olur musun? Franchising ve Markalı Bayilik Fuarı, bu yıl pandemi döneminde dünyada açılan ilk ve tek franchise fuarı olarak yerli ve yabancı binlerce ziyaretçiyle katılımcılarının yüzünü güldürdü. Bayim Olur musun? pandemi öncesinde katılımcı sayısı ve metrekare bazında Avrupa ve Ortadoğu’nın en büyük franchise fuarı konumundadır