GELENEKSEL LEZZET: KAHVE TİRYAKİSİ

Kahve Tiryakisi olarak, 25 yıllık üretim ve ustalık deneyimimizi müşterilerimizle paylaşırken aynı zamanda cafe restoran sektörüne yatırım yapmak isteyenler için bilgi, birikim ve deneyimlerimizden yararlanmalarını sağlıyoruz. Firmamızın yaptığı araştırmalarda, ülkemizdeki kahve tüketim oranlarının hızla arttığını ve tüketicinin hızla bilinçlendiğini gözlemleyerek, daha kaliteli ve daha kurumsal bir hizmet ağı geliştirmek için çalışmalarımızı ısrarla sürdürmeye devam ediyoruz.
Kahve Tiryakisi olarak, gerek ülkemizde gerekse dünyada yatırım amaçlı yapılacak girişimlerden en önemlisinin kahve sektörü olduğunu biliyoruz. Bu yüzden girişimcilik amacıyla hayatına yön vermek ve para kazanmak isteyen herkes için çalışmaya devam ediyoruz. Kahve Tiryakisi daima ileri görüşlü ve sürekli gelişim içinde ilerlemektedir. Bu sayede sektöründeki lider firmalardan birisi olarak, daima yeniliklerden yararlanmayı sürdürüyoruz. Firma olarak bayilik sistemindeki tek hedefimiz, şubelerimizin yatırımlarını desteklemek ve markamızın bilinirliğini artırmaktır.

Markanın yöneticilerinden Endüstri Mühendisi Zafer Dakın, “Kahve Tiryakisi markasıyla, oluşturduğumuz cafe ve cafe restoran projeleriyle eskilerden gelen Kahve Tiryakiliğinin önemini güncel tutarak, geçmişe olan saygı ve özlemle, geleceğe olan inanç ve misyonla Türkiye’nin dört bir yanındaki Kahve Tiryakisi Mağazalarımızla müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz. Eskilerden gelen ve yeni neslin de çok seveceğini düşündüğümüz Kahve Tiryakisi Dede ürün satış standı projemizle, eski ve yeni tatları, Türkiye’nin dört bir yanında mağazalarımızda, yerel ve global marketlerde ve benzin istasyonlarda bulabileceksiniz” diyor.