SEKTÖRÜN LİDERİ: KOMAGENE ÇİĞ KÖFTE

Komagene olarak “Çiğ köfte sektöründe lider bir dünya markası olmak” vizyonuyla yola çıktık ve 15 yılda çiğ köftenin muhteşem lezzetini tüm Türkiye ile buluşturarak 79 ilde 1.402 şubemizle hizmet vermeye devam ediyoruz. 2011 yılında Almanya’da ilk yurtdışı şubesini açmış ve şu anda Türkiye dışında 7 farklı ülkede 29 şube ile büyümeye devam etmekteyiz.

Türkiye Çiğ Köfte Pazarında lider konumda olan markamız, aynı zamanda tüm sektörlerde Türkiye Franchisee zincirleri arasında da birinci sıradadır. Şubelerinin %99’u Franchiseeler tarafından başarılı bir şekilde işletilen Komagene için Franchisee’lerimiz ile olan iş ortaklığımız son derece önemlidir. Düşük yatırım maliyeti ve yatırımın hızlı geri dönüş oranı nedeniyle en çok franchise talebi alan markamız için siz değerli yatırımcı adaylarımıza 2020 yılı sonuna kadar franchise giriş bedeli (isim hakkı bedeli) ve Royality fee (ciro primi) almadan yatırım fırsatı sunmaktayız. 2020 yılsonu hedefimiz 1.600 şubeye ulaşmayı ve 5.000’e yakın çalışanımızla sektör liderliğimizi korumayı hedefliyoruz.

Sizde eğer;
➣ Türkiye’nin en değerli markasının bir parçası olmak istiyorsanız,
➣ Kendi işinizin patronu olmak istiyorsanız,
➣ Düşük yatırım bütçesine sahipseniz,
➣ ‘Ben bu işi bilmiyorum!!! Nasıl yaparım?’ endişesi taşıyorsanız,
➣ Müşteri odaklı iseniz,
➣ Tüm ihtiyaçlarınızın şubenizin kapısına kadar gelmesini istiyor ve
Tedarik Zinciri, Lojistik Desteği almak istiyorsanız,
➣ Reklam, pazarlama, kampanya çalışmalarında ulusal destek
istiyorsanız,
➣ Üretim ve Ar – Ge’yi nasıl geliştiririm diyorsanız,

Ve yukarıda belirlediğiniz her maddenin birden olmasını istiyorsanız yani HEPSİ olsun diyorsanız ve küçük yatırım bütçesi ile büyük bir karlılık elde etmek ve Türkiye’nin en büyük franchisee zincirinde yer almak istiyorsanız… Biz buradayız ve ailemizin yeni üyesini yani sizi bekliyoruz