BURSA İSHAKBEY - PİDE BY PİDE

Bursa İshakbey ile büyüme planımız doğrultusunda yatırımlarımıza her geçen gün yenilerini ekliyoruz. Yeni şubelerimizi hayata geçirirken franchise adaylarına da kapılarımızı açıyoruz.

Bursa İshakbey; kurguladığı self servis modeliyle küçük metrekare li alanlara sığdırarak inşaat, ekipman, işçilik vb yatırım maliyetlerini düşürdü. Bu modele bağlı olarak satış fiyatlarını uygun seviyelerde tutmayı başaran Bursa İshakbey markamız ile bir kez daha yatırımcıların dikkatini çekeceğimize inanıyoruz. Caddelerde oluşacak düşük kiralama maliyetlerini fırsat bilerek özellikle araç trafiğine kapalı alanlarda nokta sayımızı artırmak markamızın hedefleri arasında yer alıyor. Önümüzdeki dönemde Türkiye’nin her köşesinde açacağımız restoranlarımızla Bursa İshakbey ile yakaladığımız büyüme ivmemizi sürdüreceğiz.
Bursa İshakbey restoranlarımız AVM’ lerin yemek katında 50 – 80 metrekare, caddelerde ise 100-120 metrekare aralığındaki alanlarda hizmet verecek şekilde tasarlandı. Markanın geleneksel ürünü uygun fiyata verme stratejisini, paket servis kanalına da taşıyarak satış kanalı sayısını artırmayı planlıyoruz. Oluşturduğumuz model ile kendisini bu hedeflere uygun gören, yeniliklere, gelişime ve geliştirmeye açık, yatırdığı paranın geri dönüşümünü hızlandırmaya katkı sağlayacak girişimcilerle iş birliği yapmayı hedefliyoruz.

Franchise şubelerimize restoranın açılış hazırlıkları süresince ve açılışın ilk gününden itibaren yoğun destek hizmetleri sağlıyoruz. Yeni ürün inovasyonu, pazarlama, satın alma, lojistik, eğitim, insan kaynakları, operasyon, kalite kontrol gibi konular, işletmecilerimize destek verdiğimiz alanlar arasında yer alıyor. Bursa İshakbey markamızın toplam 19 şubesi vardır, bunun 1 tanesi Franchise, 18 tanesi merkez şubemizdir. 2021 yılında 20 adet yeni Franchise verme hedefimiz, 15 adet merkez şube açma hedefimiz bulunmaktadır. Bursa İshakbey franchise isim hakkı bedeli 75.000 TL + KDV’dir, satışlar üzerinden %5 royalty bedeli alınmaktadır. Pazarlama desteği 60. şubeden sonra %2 yansıtılacak olup, lansman dönemindeki pazarlama çalışmaları firmamız tarafından karşılanmaktadır. İlk işletme sermayesi ise 600.000 TL-700.000 TL olarak düşünülmelidir.

PİDEBYPİDE
PidebyPide ile hızlı bir büyüme sürecindeyiz. Franchise verdiğimiz bir dönemdeyiz. Büyümeyi franchise ağırlıklı planladığımız için Türkiye genelinde çok sayıda franchise şube açacağız. PidebyPide Franchise Modeli, kendi işini kurmak isteyen, kısa sürede karlı bir yatırım fırsatı arayan, gelişimin bir parçası olmak isteyen girişimciler için oluşturuldu. Düşük yatırım maliyeti sayesinde yatırımcılara oldukça cazip fırsatlar sunuyor.

PidebyPide Franchise Modeli, AVM ve caddelerde büyüme stratejisi üzerine kurulu. AVM’lerin yemek katında, minimum 40 metrekare büyüklüğündeki alanlarda ve yaya trafiği yüksek cadde lokasyonlarında da minimum 100-120 metrekare alanları tercih ediyoruz. Cadde mağazalarımızda paket servis uygulaması da sunuyoruz. PidebyPide markamızın toplam 40 şubesi vardır, bunun 4 tanesi Franchise, 36 tanesi merkez şubemizdir. 2021 yılında 20 adet yeni Franchise verme hedefimiz, 10 adet merkez şube açma hedefimiz bulunmaktadır. PidebyPide franchise isim hakkı bedeli 75.000 TL + KDV’dir, satışlar üzerinden %5 royalty bedeli alınmaktadır. Pazarlama desteği 80. şubeden sonra %2 yansıtılacak olup, lansman dönemindeki pazarlama çalışmaları firmamız tarafından karşılanmaktadır. İlk işletme sermayesi ise 600.000 TL-700.000 TL olarak düşünülmelidir.