BAŞARSOFT ÇÖZÜMLERİ İLE YENİDEN KEŞFEDİN

1997 yılında kurulan Başarsoft Türkiye sayısal harita altlığını oluşturmak ve harita tabanlı yazılımlar üreterek Türkiye’nin Coğrafi Bilgi Sistemleri alanında öncü firması olmak adına faaliyetlerini yürütmektedir. 23 yıldır sürdürdüğü çalışmalar ile Türkiye’nin en güncel haritasını ve adres veri tabanını sunan Başarsoft, bu hizmeti ile Google, Apple gibi dünya markalarının Türkiye harita altlığını sağlamaktadır.

Ayrıca Türkiye ve bölge ülkelerde profesyonel CBS yazılımı olan Mapinfo’nun bölge distribütörlüğünü yıllardır başarılı olarak devam etmektedir.

Bugün %100 yerli sermayesi ile sektöründe öncü olan Başarsoft, her biri Ar-Ge merkezi olan 3 ofisi ile siz değerli müşterimize ulaşmaktadır. Güçlü ve her zaman teknolojiyi takip eden takım arkadaşları ile kamu ve özel sektöre lokasyon tabanlı yazılımlar üretmektedir. Sektörünün lokomotifi olan pek çok markaya katma değerli hizmetler ve servisler sunmaktadır.

Rekabetçi piyasa koşullarında bir adım önce olabilmek için rakiplerinizi her açıdan takip etmeli ve hedef kitlenizi iyi analiz etmelisiniz. Markanızı büyütürken; mevcut mağaza konum, rakip ve demografik verilerine dayanarak benchmark analizi ile yeni şubelerinizin lokasyonunun seçiminde Geomarketing uygulamamız ile destek oluyoruz. Geomarketing sizlere sadece doğru şube yer seçimi için mikro analizler sunmaz aynı zamanda şube etki alanlarınızı, dağıtım planlama, şube performans ve bölgesel satış hedeflerinizin belirlenmesi için lokasyon bazlı analizler sunar.

Geomarketing yer seçim analizleri dışında paket servis ve/veya şube hizmet alanlarınızı yönetmenizi sağlar. Uygulama üzerinde oluşturduğunuz alanların içerisindeki yol ağı ile sipariş sisteminizi besleyebilir ya da Başarsoft’un sağladığı hızlı adres girişlerini kullanarak koordinatlı verileri sistemlerinize ekleyerek siparişi en doğru restorana yönlendirebilirsiniz. Hızlı sipariş ve teslimat, minimum sipariş kaybı için Başarsoft en güncel adres veritabanı ve sağladığı çözümler ile en büyük destekçiniz olacaktır.