DOĞAL, KALİTELİ, İNOVATİF: YESEN BURGER

Firmanızın kuruluş ve gelişim süreci hakkında bilgi alabilir miyiz?
Yesen Burger, Gıda sektöründe 20 yılı aşkın sürede edinilen tecrübelerin bir araya gelmesiyle oluşan EN BURGER GIDA ÜRETİM PAZARLAMA tarafından “Bi Yesen, Burgeri Anlarsın” sloganıyla 2018 yılında Bayrampaşa’da ilk şubesi ile hizmete başlamış, pandemi süreci de dahil olmak üzere 8 şube ile gelişim sürecine devam eden Damak Tadına uygun %100 Yerli ve Milli Gıda Zinciridir.

Firmanız Franchise vermeye ne zaman ve nasıl başladı?
Kuruluşta alınan karar doğrultusunda Yesen Burger Markasının olgunlaşma sürecinde sağlam bir zemine oturtabilmek adına ilk 5 şube merkez yatırımı ile açılmış 2019 yılı Ocak ayında Franchise ile büyüme modeline geçilmiştir.

Kaç şubeniz ve çalışanınız var?
Toplam şube sayımız 8. Bunun 5’i Merkez 3’ü Franchise. 88 personel kendi yerlerimizde, 47 personel franchiseemizde, 14 personel ise Genel Merkez ve Üretimde çalışmakta olup toplamda 149 personele istihdam sağlamaktayız.

Önümüzdeki dönem hedefleriniz nelerdir?
Önümüzde ki dönem hedeflerimiz şu şekilde. 2020 yılının sonuna kadar 7 şube daha açarak şube sayımızı 15’e çıkarmak. 2021 yılının sonunda ise 50 şubeye ulaşmak. Saha gerçeklerini analiz ederek tüm departmanlarımız Karlı ve Yenilikçi yaklaşımla bu hedefe doğru ilerlemesini planlamaktayız.

Pandemi döneminde yaptığınız çalışmalar hakkında bilgi verir misiniz?
Ne gibi önlemler aldınız?

Dünyada yaşanan Pandemi uzun yıllar hayatımızın içinde olacak gibi görünüyor. Ürünlerimizin üretiminden müşterilerimizin tüketimine kadar olan süreçte kaliteli üretimden ve hijyenden hiçbir zaman vazgeçmedik.